koniec korekty bliski, bo trole coraz zajadle teksty piszą i z furią atakują nawet już nie zmieniając IP tylko pod innymi nickami, bo wiedzą że to czas zawirowań to złote czasy dla xtb
spółka zarabia na zmienności, a za chwilę będą infa po zakończeniu kwartału pozytywne ze spółki wychodzić