Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wszystko w cenie... ~Fifi 8 2023-04-27 07:41
Ubrani po <15 WYSTOMP!!!!!1 ~Anon 7 2023-04-27 07:29
Tabelka w Excelu ~LeośnidasGPW 1 2023-04-27 07:28
..............SUNEX......50zł ~SUNEX 4 2023-04-27 07:23
375 MILIONSÓW Netto ZA 1 KWARTAŁ 2023R?! Możliwe! ~WaldiWojak 18 2023-04-27 06:49
Cud! 300mln zysku i wszyscy nagle mają akcje ~oko_proroka 9 2023-04-27 06:30
Jutro zjazd? ~devil_ 7 2023-04-27 05:52
Smiec homara ~Bb 3 2023-04-27 03:04
Przeproście Kopciewskiego ~dziekiWojtek 6 2023-04-27 03:02
Co ta firma robi na GPW? 4 miliardy ale Euro/Funtów ma na dzień dobry. ~Darek 3 2023-04-26 23:08
Jaki kurs XTB w momencie kiedy będzie 1 MILION KLIENTÓW? ~KLUB200 4 2023-04-26 22:41
Sygnaliści ~Devbil_ 7 2023-04-26 22:18
No i wzrosty oddane ~Bolo 27 2023-04-26 22:10
Akcjonariusze wystawiamy jutro na 200 !!! ~KLUB200 1 2023-04-26 22:06
jutro 4 z przodu ~4_z_przodu 2 2023-04-26 21:49
podziwiam IXB za jedno.......... ~aa 6 2023-04-26 21:39
klub tysiac czas zaczac ~klub_tysiac 1 2023-04-26 21:17
Hej spadzie, jesteśmy z wami buahahahaha ~Soul 2 2023-04-26 21:15
302 MLN !!!! Zysku netto czyli 2,57zł na akcję!!! ~Lol 2 2023-04-26 21:13
Jutro... ~Kostuch 5 2023-04-26 21:01
Wyniki już znane . Ciał ~Bor 8 2023-04-26 21:01
1q2023 vs 2020 ~Ferdek 6 2023-04-26 21:00
Nowi klienci ~Spring 3 2023-04-26 20:48
REKORD WSZECHCZASóW !!!!! ~makler 5 2023-04-26 20:22
104 TYS. NOWYCH KLIENTÓW W 1 KW. 2023R. !!! [ + 88% R/R] !!! ~Bella10 5 2023-04-26 19:48
Konferencja wynikowa link ~radoslaw100 1 2023-04-26 19:42
Xstation to wiedźmin , a inwestorzy to gracze ~Jw 2 2023-04-26 19:29
300 mln za 1q 2023 to game changer dla xtb ~Jw 1 2023-04-26 19:27
Wszyscy jutro chcą drogo sprzedawać.. ~Oo 11 2023-04-26 19:19
Rekordowe! Wyniki! Dywidenda! Skup! ~Henryk 3 2023-04-26 18:54
[x]
XTB -0,27% 109,10 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.