Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy informacje co do dywidendy? ~jw 2 2023-04-26 18:40
Kruk ketchup1 9 2023-04-26 18:37
ALE JAZDA!! WSTĘPNE WYNIKI!! ZYSK NETTO ZA 1Q'23 TO 300 MILINÓW ZŁOTY!!! ~Zarobiony 8 2023-04-26 18:36
Ale ubrali w one off, jutro -10% ~Hehe 6 2023-04-26 18:34
Odwaza sie jeszcze raz otworzyc +10% i zamknac sesje na minusie? ~XXX 1 2023-04-26 18:15
Hej spadzie, jak nastrój? I tak juz od 13zł buahahahaha ~Soul 2 2023-04-26 18:05
Co tu taka cisza zapanowała? Hehe Brawo XTB!! ~Wiemocogram 3 2023-04-26 18:05
Prośba do XTB ~PanWiesław 4 2023-04-26 18:03
Jutro jak zawsze ~makler 4 2023-04-26 17:54
Jeżeli jutro nie będzie +10-15% to będzie to istny cyrk! ~XXX 4 2023-04-26 17:49
To się jutro nie otworzy ~Gugua 7 2023-04-26 17:48
### 302,8 ### devil_ 2 2023-04-26 17:47
Na mieście mówią ,że za IQ23 ma być 250 mln zysku. ~ziemianin 9 2023-04-26 17:47
Komentarz wyników, analiza akcji - WIDEO ~OIZ 1 2023-04-26 17:44
Wynik vs konsensus devil_ 5 2023-04-26 17:43
XTB ~Kaczan 1 2023-04-26 17:41
104,2 tys. nowych klientów ~Kaczan 1 2023-04-26 17:38
1 mld zł zysku netto ~Kaczan 2 2023-04-26 17:36
sprzedałem ~biedak 7 2023-04-26 17:33
Wstępne wyniki XTB w I kw. 2023 roku vs. konsensus PAP (tabela) ~global 1 2023-04-26 17:32
Pampersiarze wyprzedani? No to patrzcie ~XXX 5 2023-04-26 17:30
Oczy. ketchup1 6 2023-04-26 17:24
Straty się nie spodziewam.. ~2533 14 2023-04-26 17:23
302mln !!!! ~Lukas 7 2023-04-26 17:21
Jutro czerwono ~Hehe 1 2023-04-26 17:20
POZAMIATALI PRZEZ DUZE P, ~Tom 1 2023-04-26 17:17
Jak oni tyle wykrecili?????? Normalnie nie wierzę. To żyła złota!!!!!! ~omg 1 2023-04-26 17:15
Xtb 302mln ~Marcin 3 2023-04-26 17:14
302mln zysku :D ~Łysa-kredka 2 2023-04-26 17:11
Awaria w mBank ~Kaczan 4 2023-04-26 17:09
[x]
XTB -0,27% 109,10 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.