Zdajecie sobie sprawę, ze XTB zarobiło w minionym kwartale 75% tego, co w całym 2020, które jeszcze do niedawna określany był jako rekordowy i praktycznie niemożliwy do powtórzenia? Zobaczcie sobie na obroty dziś na XTB i CDProjekt. XTB nadal jest uważane za czarna owce niewiadoma dlaczego. Czy kiedyś to się zmieni? Przeciez ta Spółka powinna być już wyceniana na 150-200 zł za akcję. WTF?