Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jeszcze jakby dali info, że 75% dywidendy zamiast skupu! ~bolo 4 2023-04-27 09:36
I co spadziowe pata_fiany?. Przecież to było do przewidzenia. Mysleć!! ~real 1 2023-04-27 09:34
Konkurencja próbuje blokować wzrosty,to mają pecha i słabych analityków? ~Domino 9 2023-04-27 09:33
Trigon DM podniósł rekomendację i cenę docelową akcji do 44zł ~INFO 4 2023-04-27 09:29
Obroty wyższe niż na PKNOrlen. ~onn222 1 2023-04-27 09:19
Rekordowe wyniki kwartalne XTB. ~strefainwestorów 1 2023-04-27 09:12
Sprzedawać sprzedawać szybciutko ~Pifpaf 1 2023-04-27 09:10
TKO ~MN 2 2023-04-27 09:05
Gdzie jest widłowy ~Olaf 2 2023-04-27 09:05
WIDŁOWY POBUTKA ~Miedzioryt 1 2023-04-27 09:04
Zamykać bo będzie na - ~Jon 2 2023-04-27 09:00
MATI jak u Ciebie samopoczucie? ~ziemianin 3 2023-04-27 08:50
Zamek na 35 + Wynik o 60% lepszy niz konsensus -> 35x1,6=56 ~Trzeci_rabin 1 2023-04-27 08:41
XTB umie w Biznes - wg TRIGON TFI ~Kaczan 5 2023-04-27 08:39
XTB skup akcji i zmienność – idealna sytuacja dr_siara 21 2023-04-27 08:36
Piękna sprawa, czyli pociąg jedzie dalej... ~maker 4 2023-04-27 08:34
Sufit rozwoju - realnie i na serio ~Trzeci_rabin 4 2023-04-27 08:33
Miliard zysku w 2023? ~Gibonlak 2 2023-04-27 08:32
Otwarcie 39 zł ~Gugua 10 2023-04-27 08:17
Marża netto !!! ~makler 6 2023-04-27 08:16
Wszystko w cenie... ~Fifi 8 2023-04-27 07:41
Ubrani po <15 WYSTOMP!!!!!1 ~Anon 7 2023-04-27 07:29
Tabelka w Excelu ~LeośnidasGPW 1 2023-04-27 07:28
..............SUNEX......50zł ~SUNEX 4 2023-04-27 07:23
375 MILIONSÓW Netto ZA 1 KWARTAŁ 2023R?! Możliwe! ~WaldiWojak 18 2023-04-27 06:49
Cud! 300mln zysku i wszyscy nagle mają akcje ~oko_proroka 9 2023-04-27 06:30
Jutro zjazd? ~devil_ 7 2023-04-27 05:52
Smiec homara ~Bb 3 2023-04-27 03:04
Przeproście Kopciewskiego ~dziekiWojtek 6 2023-04-27 03:02
Co ta firma robi na GPW? 4 miliardy ale Euro/Funtów ma na dzień dobry. ~Darek 3 2023-04-26 23:08
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.