|
jeszcze jakby dali info, że 75% dywidendy zamiast skupu!
|
~bolo
|
4
|
2023-04-27 09:36
|
|
I co spadziowe pata_fiany?. Przecież to było do przewidzenia. Mysleć!!
|
~real
|
1
|
2023-04-27 09:34
|
|
Konkurencja próbuje blokować wzrosty,to mają pecha i słabych analityków?
|
~Domino
|
9
|
2023-04-27 09:33
|
|
Trigon DM podniósł rekomendację i cenę docelową akcji do 44zł
|
~INFO
|
4
|
2023-04-27 09:29
|
|
Obroty wyższe niż na PKNOrlen.
|
~onn222
|
1
|
2023-04-27 09:19
|
|
Rekordowe wyniki kwartalne XTB.
|
~strefainwestorów
|
1
|
2023-04-27 09:12
|
|
Sprzedawać sprzedawać szybciutko
|
~Pifpaf
|
1
|
2023-04-27 09:10
|
|
TKO
|
~MN
|
2
|
2023-04-27 09:05
|
|
Gdzie jest widłowy
|
~Olaf
|
2
|
2023-04-27 09:05
|
|
WIDŁOWY POBUTKA
|
~Miedzioryt
|
1
|
2023-04-27 09:04
|
|
Zamykać bo będzie na -
|
~Jon
|
2
|
2023-04-27 09:00
|
|
MATI jak u Ciebie samopoczucie?
|
~ziemianin
|
3
|
2023-04-27 08:50
|
|
Zamek na 35 + Wynik o 60% lepszy niz konsensus -> 35x1,6=56
|
~Trzeci_rabin
|
1
|
2023-04-27 08:41
|
|
XTB umie w Biznes - wg TRIGON TFI
|
~Kaczan
|
5
|
2023-04-27 08:39
|
|
XTB skup akcji i zmienność – idealna sytuacja
|
dr_siara
|
21
|
2023-04-27 08:36
|
|
Piękna sprawa, czyli pociąg jedzie dalej...
|
~maker
|
4
|
2023-04-27 08:34
|
|
Sufit rozwoju - realnie i na serio
|
~Trzeci_rabin
|
4
|
2023-04-27 08:33
|
|
Miliard zysku w 2023?
|
~Gibonlak
|
2
|
2023-04-27 08:32
|
|
Otwarcie 39 zł
|
~Gugua
|
10
|
2023-04-27 08:17
|
|
Marża netto !!!
|
~makler
|
6
|
2023-04-27 08:16
|
|
Wszystko w cenie...
|
~Fifi
|
8
|
2023-04-27 07:41
|
|
Ubrani po <15 WYSTOMP!!!!!1
|
~Anon
|
7
|
2023-04-27 07:29
|
|
Tabelka w Excelu
|
~LeośnidasGPW
|
1
|
2023-04-27 07:28
|
|
..............SUNEX......50zł
|
~SUNEX
|
4
|
2023-04-27 07:23
|
|
375 MILIONSÓW Netto ZA 1 KWARTAŁ 2023R?! Możliwe!
|
~WaldiWojak
|
18
|
2023-04-27 06:49
|
|
Cud! 300mln zysku i wszyscy nagle mają akcje
|
~oko_proroka
|
9
|
2023-04-27 06:30
|
|
Jutro zjazd?
|
~devil_
|
7
|
2023-04-27 05:52
|
|
Smiec homara
|
~Bb
|
3
|
2023-04-27 03:04
|
|
Przeproście Kopciewskiego
|
~dziekiWojtek
|
6
|
2023-04-27 03:02
|
|
Co ta firma robi na GPW? 4 miliardy ale Euro/Funtów ma na dzień dobry.
|
~Darek
|
3
|
2023-04-26 23:08
|