Cześć,
Ktoś z Was ma może bliższe informacje dot. wprowadzenia polskich obligacji w xtb?
1. Czy wiadomo już kiedy? Kwestia paru tygodni czy miesięcy?
2. Czy wiadomo jakie? Takie notowane na giełdzie (DS, WZ, itp.), czy te indywidualne (DOR, ROS, ROD, itp.), czy może oba rodzaje?