Nie łykajcie jego Analiz które rysuje bo on je rysuje pod siebie.
Obraca dużym pakietem akcji XTB i w zależności od tego czy chce wysypać czy kupić, ubiera pod to swoje kreski.
Nigdy zresztą nie rysuje ich w jednym kierunku. Robi to po to, że jak pójdzie nie po jego myśli i jak mu ktoś to zarzuci to zawsze może napisać -przecież rysowałem że może pójść w dół....
Cyrk.....