|
Trafiony zatopiony
|
~Hue
|
1
|
2024-07-15 15:52
|
|
Kiedy kupować
|
~Janusz
|
4
|
2024-07-15 15:51
|
|
Sesja Ostatecznego Odsiewu
|
~PKC
|
8
|
2024-07-15 15:50
|
|
Bobaski wysypują się akcji
|
~asd
|
1
|
2024-07-15 15:50
|
|
Zwykła realizacja zysków
|
~Prima
|
1
|
2024-07-15 15:48
|
|
totalna kompromitacja niestety
|
~akcjonariusz
|
1
|
2024-07-15 15:46
|
|
Wygląda jakby XTB zakończył biznes w Hiszpanii
|
~saruman
|
7
|
2024-07-15 15:46
|
|
Kto ma XTB nie posłucha
|
domino21377
|
1
|
2024-07-15 15:45
|
|
ciekawe czy w rejestrze krótkiej sprzedaży pokaze się xtb?
|
~123
|
1
|
2024-07-15 15:44
|
|
Ola mówiłaś że nie warto się dywersyfikować
|
domino21377
|
1
|
2024-07-15 15:41
|
|
Plus500 i inni
|
~Kaczan
|
6
|
2024-07-15 15:39
|
|
kto to teraz będzie poważnie traktował ? skoro oklepanym tematem można
|
~hiszpańskasraczka
|
3
|
2024-07-15 15:39
|
|
dalej z obrotami - to tez sie liczy do wig20
|
~AA
|
1
|
2024-07-15 15:38
|
|
A kolejne akwizycje to tylko kwestia czasu
|
~Ave
|
1
|
2024-07-15 15:36
|
|
Uwaga uwaga poniżej dokładnie
|
~53
|
1
|
2024-07-15 15:36
|
|
KTO BEDZIE POWAZNIE TRAKTOWAL? TEN KTO ZOBQCZY NASTĘPNE WYNIKI
|
~Ave
|
1
|
2024-07-15 15:36
|
|
Oj dziękuję bardzo za taką promocyjna cenę biorę nawet za kredyt dziś
|
~Sworex
|
1
|
2024-07-15 15:34
|
|
Syczy balon
|
~Tsssssssssssssssssss
|
3
|
2024-07-15 15:33
|
|
Skomentowane dzięki. Nikt dokładnie nie zrozumiałem
|
~Tr
|
1
|
2024-07-15 15:33
|
|
2mln akcji odkupili naiwniacy
|
meryjanek
|
3
|
2024-07-15 15:32
|
|
no to mamy zmianę trendu na spadkowy
|
~marek
|
2
|
2024-07-15 15:26
|
|
☢️ 69 mln szt akcji do upchnięcia ☢️
|
~jasiepytam
|
1
|
2024-07-15 15:24
|
|
Ale ustawka na przerzucenie z wora do wora
|
~Obserwatorzy
|
1
|
2024-07-15 15:24
|
|
Nie chcieli robić kolejnego ABEBE
|
~Kkr
|
1
|
2024-07-15 15:24
|
|
Obserwowac zmiany pozycjach funduszy.
|
~Wiemocogram
|
1
|
2024-07-15 15:21
|
|
Witam szanownych
|
~Dawid
|
2
|
2024-07-15 15:21
|
|
Czas na zakup akcji XTB.
|
~Kod
|
4
|
2024-07-15 15:17
|
|
Volumen pomad 1.6 mln. ulica tyle nie wzięła
|
~Invest
|
3
|
2024-07-15 15:17
|
|
✏️ Wsparcie przy 42 PLN ✏️
|
~technik_at
|
4
|
2024-07-15 15:17
|
|
Dla fundow było za drogo to im pomogli.
|
~Wiemocogram
|
1
|
2024-07-15 15:17
|