Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Trafiony zatopiony ~Hue 1 2024-07-15 15:52
Kiedy kupować ~Janusz 4 2024-07-15 15:51
Sesja Ostatecznego Odsiewu ~PKC 8 2024-07-15 15:50
Bobaski wysypują się akcji ~asd 1 2024-07-15 15:50
Zwykła realizacja zysków ~Prima 1 2024-07-15 15:48
totalna kompromitacja niestety ~akcjonariusz 1 2024-07-15 15:46
Wygląda jakby XTB zakończył biznes w Hiszpanii ~saruman 7 2024-07-15 15:46
Kto ma XTB nie posłucha domino21377 1 2024-07-15 15:45
ciekawe czy w rejestrze krótkiej sprzedaży pokaze się xtb? ~123 1 2024-07-15 15:44
Ola mówiłaś że nie warto się dywersyfikować domino21377 1 2024-07-15 15:41
Plus500 i inni ~Kaczan 6 2024-07-15 15:39
kto to teraz będzie poważnie traktował ? skoro oklepanym tematem można ~hiszpańskasraczka 3 2024-07-15 15:39
dalej z obrotami - to tez sie liczy do wig20 ~AA 1 2024-07-15 15:38
A kolejne akwizycje to tylko kwestia czasu ~Ave 1 2024-07-15 15:36
Uwaga uwaga poniżej dokładnie ~53 1 2024-07-15 15:36
KTO BEDZIE POWAZNIE TRAKTOWAL? TEN KTO ZOBQCZY NASTĘPNE WYNIKI ~Ave 1 2024-07-15 15:36
Oj dziękuję bardzo za taką promocyjna cenę biorę nawet za kredyt dziś ~Sworex 1 2024-07-15 15:34
Syczy balon ~Tsssssssssssssssssss 3 2024-07-15 15:33
Skomentowane dzięki. Nikt dokładnie nie zrozumiałem ~Tr 1 2024-07-15 15:33
2mln akcji odkupili naiwniacy meryjanek 3 2024-07-15 15:32
no to mamy zmianę trendu na spadkowy ~marek 2 2024-07-15 15:26
☢️ 69 mln szt akcji do upchnięcia ☢️ ~jasiepytam 1 2024-07-15 15:24
Ale ustawka na przerzucenie z wora do wora ~Obserwatorzy 1 2024-07-15 15:24
Nie chcieli robić kolejnego ABEBE ~Kkr 1 2024-07-15 15:24
Obserwowac zmiany pozycjach funduszy. ~Wiemocogram 1 2024-07-15 15:21
Witam szanownych ~Dawid 2 2024-07-15 15:21
Czas na zakup akcji XTB. ~Kod 4 2024-07-15 15:17
Volumen pomad 1.6 mln. ulica tyle nie wzięła ~Invest 3 2024-07-15 15:17
✏️ Wsparcie przy 42 PLN ✏️ ~technik_at 4 2024-07-15 15:17
Dla fundow było za drogo to im pomogli. ~Wiemocogram 1 2024-07-15 15:17
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.