Przychody z Hiszpanii stanowią 11% całkowitych przychodów grupy xtb, a tu mowa tylko i wyłącznie o zakazie reklamowania. XTB w Hiszpanii klientów jakichś już ma więc oni xtb nie porzucą, jedynie ciężko będzie zdobyć nowych klientów. ALe Hiszpania to tylko 1 z 12 rynków na których działa xtb. Nie wspominam o tym że jeśli xtb wyłączy cfd na terenie hiszpani to będą mogli się normalnie reklamować czym mogą uzyskać przewagę nad konkurenatami którzy nadal w ofercie będą mieli cfd i nie będą się mogli reklamować. Konkluzja jest taka, że obecne tak duże spadki nie mają żadnych podstaw logicznych i są wywołane tylko i wyłącznie paniką i owczym pędem. Może spadnie do 60 maks bo bobaski się wysypią z akcji, a potem wracamy na znany kierunek czyli do końca roku 80-90, koniec roku 2025 przebijamy 100 lekko. Dziękuję za uwagę. A leszcze tak samo jak dzieci głosu nie maja.