Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
W ślad za Stanami ~Bankjer 2 2024-07-15 19:53
Jutro +5,19% ~toya 1 2024-07-15 19:33
Miło, że niektórzy za mną tęsknią a szczególnie Sławcio ~Ola 9 2024-07-15 19:01
rekomendacja ~galac 2 2024-07-15 18:30
Modelowe wyleszczanie przed wynikami. Standard ~Real 5 2024-07-15 18:20
150 mln na -12 czy to nie zmiana sentymentu ?? ~BlockBuster 1 2024-07-15 18:19
Przychody XTB uzyskane...w HISZPANII za 2023r. to~11,3% całej grupy XTB? ~Dominicus 10 2024-07-15 18:15
Upychają w takim tempie, jakby dziś był ostatni dzień handlu ~obserwator 7 2024-07-15 18:02
Rok temu to samo było tylko inaczej to nazwali ~Obserwatorzy 1 2024-07-15 17:41
a ten kłopmarik pisał że 80 ahahahahhahahahahahahahahhaha beeeeeeeeeeeee ~ciomparik 1 2024-07-15 17:34
XTB w Hiszpanii vs Polska meryjanek 2 2024-07-15 17:32
Kiedy te wyniki ~Onnn 3 2024-07-15 17:29
Inne kraje pójdą w ślad Hiszpanii ~opinia 6 2024-07-15 17:28
Xtb a rynek w Hiszpanii ~Joe 1 2024-07-15 17:25
Ola powiedz coś mądrego ~Sławek 8 2024-07-15 17:13
PELNA KOMPROMITACJA ~akcjonariusz 4 2024-07-15 17:05
Xtb stał się właśnie monopolistą cfd w esp ~Pap 1 2024-07-15 17:01
Q A MIALO BYC TAK PIEKNIE ~akcjonariusz 2 2024-07-15 17:00
stawiaja batony po prawej, żeby jeszcze coś zebrac z lewej... ~wojtek 2 2024-07-15 16:58
Król spadków mwig40 jest jeden- XTB! ~Max 3 2024-07-15 16:43
ue lubi regulować oj lubi ~ggg 1 2024-07-15 16:41
-12%? Myślicie, żę XTB wychodzi z Hiszpanii? meryjanek 3 2024-07-15 16:40
☢️ Zamknięcie na dolnych ~uwaga 1 2024-07-15 16:20
2020/21 SP500 sponsorem Atalanta BC meryjanek 1 2024-07-15 16:20
Xtb jeszcze dzisaj nazielono. ~Tomowieja 2 2024-07-15 16:09
Słabość akcjonariatu... ~Szu 1 2024-07-15 16:07
Wyjaśnione dzięki za akcje ~Te 1 2024-07-15 16:06
Odrobicie gdzie indziej. Problem z Hiszpanią... krzys91 3 2024-07-15 16:04
Teraz Black Rock może wciągnąć XTB nosem, lewą dziurką ~Szok 1 2024-07-15 15:57
Jutro odkup? ~Invest 9 2024-07-15 15:56
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.