|
W ślad za Stanami
|
~Bankjer
|
2
|
2024-07-15 19:53
|
|
Jutro +5,19%
|
~toya
|
1
|
2024-07-15 19:33
|
|
Miło, że niektórzy za mną tęsknią a szczególnie Sławcio
|
~Ola
|
9
|
2024-07-15 19:01
|
|
rekomendacja
|
~galac
|
2
|
2024-07-15 18:30
|
|
Modelowe wyleszczanie przed wynikami. Standard
|
~Real
|
5
|
2024-07-15 18:20
|
|
150 mln na -12 czy to nie zmiana sentymentu ??
|
~BlockBuster
|
1
|
2024-07-15 18:19
|
|
Przychody XTB uzyskane...w HISZPANII za 2023r. to~11,3% całej grupy XTB?
|
~Dominicus
|
10
|
2024-07-15 18:15
|
|
Upychają w takim tempie, jakby dziś był ostatni dzień handlu
|
~obserwator
|
7
|
2024-07-15 18:02
|
|
Rok temu to samo było tylko inaczej to nazwali
|
~Obserwatorzy
|
1
|
2024-07-15 17:41
|
|
a ten kłopmarik pisał że 80 ahahahahhahahahahahahahahhaha beeeeeeeeeeeee
|
~ciomparik
|
1
|
2024-07-15 17:34
|
|
XTB w Hiszpanii vs Polska
|
meryjanek
|
2
|
2024-07-15 17:32
|
|
Kiedy te wyniki
|
~Onnn
|
3
|
2024-07-15 17:29
|
|
Inne kraje pójdą w ślad Hiszpanii
|
~opinia
|
6
|
2024-07-15 17:28
|
|
Xtb a rynek w Hiszpanii
|
~Joe
|
1
|
2024-07-15 17:25
|
|
Ola powiedz coś mądrego
|
~Sławek
|
8
|
2024-07-15 17:13
|
|
PELNA KOMPROMITACJA
|
~akcjonariusz
|
4
|
2024-07-15 17:05
|
|
Xtb stał się właśnie monopolistą cfd w esp
|
~Pap
|
1
|
2024-07-15 17:01
|
|
Q A MIALO BYC TAK PIEKNIE
|
~akcjonariusz
|
2
|
2024-07-15 17:00
|
|
stawiaja batony po prawej, żeby jeszcze coś zebrac z lewej...
|
~wojtek
|
2
|
2024-07-15 16:58
|
|
Król spadków mwig40 jest jeden- XTB!
|
~Max
|
3
|
2024-07-15 16:43
|
|
ue lubi regulować oj lubi
|
~ggg
|
1
|
2024-07-15 16:41
|
|
-12%? Myślicie, żę XTB wychodzi z Hiszpanii?
|
meryjanek
|
3
|
2024-07-15 16:40
|
|
☢️ Zamknięcie na dolnych
|
~uwaga
|
1
|
2024-07-15 16:20
|
|
2020/21 SP500 sponsorem Atalanta BC
|
meryjanek
|
1
|
2024-07-15 16:20
|
|
Xtb jeszcze dzisaj nazielono.
|
~Tomowieja
|
2
|
2024-07-15 16:09
|
|
Słabość akcjonariatu...
|
~Szu
|
1
|
2024-07-15 16:07
|
|
Wyjaśnione dzięki za akcje
|
~Te
|
1
|
2024-07-15 16:06
|
|
Odrobicie gdzie indziej. Problem z Hiszpanią...
|
krzys91
|
3
|
2024-07-15 16:04
|
|
Teraz Black Rock może wciągnąć XTB nosem, lewą dziurką
|
~Szok
|
1
|
2024-07-15 15:57
|
|
Jutro odkup?
|
~Invest
|
9
|
2024-07-15 15:56
|