|
Ktoś te akcje przy >140 mln obrotu KUPIŁ, nie ? :)
|
~Ciekawy
|
4
|
2024-07-16 07:03
|
|
Dobrze, że wam aplikacji nie wyłączyli od 9
|
~Jprdl
|
2
|
2024-07-16 06:52
|
|
najdłuższa czarna laga w historii szlag mnie trafia
|
~zepsutewakacje
|
2
|
2024-07-16 06:47
|
|
Bananowy kraj z bananową giełdą to i XTB przerobią na banana
|
~Olek
|
5
|
2024-07-16 06:28
|
|
XTB/TEMPLETON
|
~EOL
|
1
|
2024-07-16 01:19
|
|
Dzisiaj nie zasnę
|
~Sławek
|
16
|
2024-07-16 00:53
|
|
Hiszpania Black Rock XTB OLE...
|
~Qsawier
|
2
|
2024-07-15 23:48
|
|
Jutro
|
~Yaro
|
2
|
2024-07-15 23:31
|
|
Ostatki tego dziadostwa. Ciągle drogo na xtb
|
~Bolek
|
1
|
2024-07-15 23:29
|
|
Każda podbitka to dobre miejsce to sprzedaży
|
~Gozno
|
1
|
2024-07-15 23:28
|
|
Piksel-możesz skomentować
|
~psychiatra
|
11
|
2024-07-15 23:06
|
|
Luzna kalkulacja
|
~Stary_Nowicjusz
|
11
|
2024-07-15 22:58
|
|
jeśli! zakaz reklamy w hiszpanii miałby zmiejszyć przychody w tejże
|
~123
|
2
|
2024-07-15 22:55
|
|
Miliard z kapitalizacji po infie o zakazie reklamy?
|
~makler
|
4
|
2024-07-15 22:47
|
|
58 bronić jak konstytucji
|
~Marta
|
8
|
2024-07-15 22:43
|
|
wobec tego spadku dzwonie do pana kononowicza po poradę co robić dalej
|
~pogotowiegazowe
|
1
|
2024-07-15 22:33
|
|
Jutro -10% czyli 54zl
|
~Marian
|
6
|
2024-07-15 22:31
|
|
Atlético de Madrid i Plus500 2015-2022
|
meryjanek
|
15
|
2024-07-15 22:29
|
|
Co tu się właściwie stało że balon tak dzisiaj pękł wyniki słabe ?
|
marcinl0
|
2
|
2024-07-15 22:24
|
|
Historia lubi się powtarzać (2023 i 2024)
|
meryjanek
|
2
|
2024-07-15 22:03
|
|
Stary temat
|
~Wlad
|
1
|
2024-07-15 21:52
|
|
Ccc większą kapitalizacja
|
~Aaaa
|
3
|
2024-07-15 21:29
|
|
Powinien być zakaz cfd a nie reklamy w całej UE
|
~Jprdl
|
7
|
2024-07-15 21:25
|
|
Black Rock nie lubi wchodzić wysoko
|
~Wiemocogram
|
6
|
2024-07-15 20:48
|
|
Plus500 prosta odpowiedz.
|
~Pozdrawiam
|
7
|
2024-07-15 20:47
|
|
XTB/DoC-97///Kor/+-5/na50/Ichimoku
|
~EOL
|
2
|
2024-07-15 20:45
|
|
TO ILE JUTRO POMECIMY
|
~akcjonariusz
|
18
|
2024-07-15 20:21
|
|
Dlaczego Spółka milczy
|
~Lol
|
6
|
2024-07-15 20:03
|
|
W20 tuż tuż
|
~Xxx
|
4
|
2024-07-15 19:56
|
|
Kto sprzedał akcje niech się przyzna ...?!
|
~Berg
|
19
|
2024-07-15 19:55
|