Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ktoś te akcje przy >140 mln obrotu KUPIŁ, nie ? :) ~Ciekawy 4 2024-07-16 07:03
Dobrze, że wam aplikacji nie wyłączyli od 9 ~Jprdl 2 2024-07-16 06:52
najdłuższa czarna laga w historii szlag mnie trafia ~zepsutewakacje 2 2024-07-16 06:47
Bananowy kraj z bananową giełdą to i XTB przerobią na banana ~Olek 5 2024-07-16 06:28
XTB/TEMPLETON ~EOL 1 2024-07-16 01:19
Dzisiaj nie zasnę ~Sławek 16 2024-07-16 00:53
Hiszpania Black Rock XTB OLE... ~Qsawier 2 2024-07-15 23:48
Jutro ~Yaro 2 2024-07-15 23:31
Ostatki tego dziadostwa. Ciągle drogo na xtb ~Bolek 1 2024-07-15 23:29
Każda podbitka to dobre miejsce to sprzedaży ~Gozno 1 2024-07-15 23:28
Piksel-możesz skomentować ~psychiatra 11 2024-07-15 23:06
Luzna kalkulacja ~Stary_Nowicjusz 11 2024-07-15 22:58
jeśli! zakaz reklamy w hiszpanii miałby zmiejszyć przychody w tejże ~123 2 2024-07-15 22:55
Miliard z kapitalizacji po infie o zakazie reklamy? ~makler 4 2024-07-15 22:47
58 bronić jak konstytucji ~Marta 8 2024-07-15 22:43
wobec tego spadku dzwonie do pana kononowicza po poradę co robić dalej ~pogotowiegazowe 1 2024-07-15 22:33
Jutro -10% czyli 54zl ~Marian 6 2024-07-15 22:31
Atlético de Madrid i Plus500 2015-2022 meryjanek 15 2024-07-15 22:29
Co tu się właściwie stało że balon tak dzisiaj pękł wyniki słabe ? marcinl0 2 2024-07-15 22:24
Historia lubi się powtarzać (2023 i 2024) meryjanek 2 2024-07-15 22:03
Stary temat ~Wlad 1 2024-07-15 21:52
Ccc większą kapitalizacja ~Aaaa 3 2024-07-15 21:29
Powinien być zakaz cfd a nie reklamy w całej UE ~Jprdl 7 2024-07-15 21:25
Black Rock nie lubi wchodzić wysoko ~Wiemocogram 6 2024-07-15 20:48
Plus500 prosta odpowiedz. ~Pozdrawiam 7 2024-07-15 20:47
XTB/DoC-97///Kor/+-5/na50/Ichimoku ~EOL 2 2024-07-15 20:45
TO ILE JUTRO POMECIMY ~akcjonariusz 18 2024-07-15 20:21
Dlaczego Spółka milczy ~Lol 6 2024-07-15 20:03
W20 tuż tuż ~Xxx 4 2024-07-15 19:56
Kto sprzedał akcje niech się przyzna ...?! ~Berg 19 2024-07-15 19:55
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.