Wiele osób sprzedało akcje że sporą stratą.Czy słusznie tak zrobili?To jest wyłącznie ich decyzją.
Chciałbym tylko parę słów wtrącić do wątku.Czy nagle marka XTB straci na znaczeniu w Hiszpanii?Czy nagle stanie się niewidzialna?Dzisiaj w dobie internetu który staje się coraz ważniejszym środkiem przekazu nie ma takiej możliwości.Bo przecież każdy wie że by znaleźć opinie o jakimś podmiocie jest dziecinnie proste.Więc moim zdaniem ci co będą chcieli znależc XTB i tam zam zainwestować zrobią to.I nie ważne czy będą reklamy na stadionach lub w TV.Pozdrawiam.