Przecież już to było grane że nie mogą reklamować się w Hiszpanii też była panika całkiem niepotrzebna chyba ktoś chciał tanio dokupić przed wstępnymi wynikami i nowymi produktami jeste tu od paru lat i co jakiś czas takimi zagrywkami zbierają akcje od wystraszonych nie panikować spółka super się rozwija na horyzoncie nowe produkty i rynki oraz następna dywidenda.Pozdrawiam.