Jesli przychody w Hiszpanii stanowią 11% całego XTB, wiec zalozmy, ze udział w zysku jest podobny - 11% - z grubsza 80-85 mln rocznie.
Zakaz reklamy nie oznacza, ze te przychody/udział w zysku spadną, ale niech będzie, że spadną trochę (o 25% powiedzmy), to jest o 20-25 mln rocznie.
Wartość spółki spadła dzisiaj o 800 mln. Odpowiedzcie sobie na pytanie, czy słusznie :)