Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
W rejestrze krótkiej sprzedaży grubasa za 1.3 mld nie ma xtb ~Dexter 1 2024-10-30 07:58
Analitycy ~Bart 6 2024-10-30 05:54
Gołd…wyraźny trend ~Xtb 2 2024-10-29 22:24
Jutro o 9 startujemy rakietę zabrać ze sobą kasę :) paliwo musi być ~Dexter 1 2024-10-29 19:48
A po wynikach wodospad ~Hue 1 2024-10-29 17:41
XTB w górę w reakcji na kłopoty Cinkciarz.pl ~Ath 15 2024-10-29 17:22
Jest wystrzal ~Sławek 3 2024-10-29 16:58
to wyraźnie nie idzie to jest ledwie ciepłe ~przedwynikami 2 2024-10-29 15:21
Kiedy szacunkowe wyniki ? ~Mentor 9 2024-10-29 12:58
Uwaga cisza! tu bedzie wyszczał kursu z po 70 ~Dexter 1 2024-10-29 12:40
Q3 - 277mln. Elo ~Emsi 4 2024-10-29 10:43
A kurs się dalej gniecie ~Sławek 5 2024-10-29 10:20
Ja dzisiaj zamykam konto w XTB ~Dario 11 2024-10-29 09:01
Bojkotujemy XTB niszczą GPW ~Fred 8 2024-10-29 08:46
konsensus PAP ~Stary_Nowcjusz 12 2024-10-28 23:47
Plus500 podał wyniki ~Cypis 27 2024-10-28 23:06
Czy wyniki xtb będą takie dobre jak plus 500? ~Bartek 1 2024-10-28 21:46
XTB IKE zlecenia oczekujące ~Peace 2 2024-10-28 21:36
Polska giełda i ten cały KNF to jeden wielki pic na wodę ~Ali 7 2024-10-28 21:30
KONSENSUS 213 MILIONÓW! ~WaldiWojak 2 2024-10-28 20:09
DLACZEGO NIE INWESTUJE W XTB! ~Fifi 10 2024-10-28 19:55
Budimex a XTB ~Joe 3 2024-10-28 17:12
Trzymajcie akcje ~Mentor 1 2024-10-28 16:26
Nat Gaz +17% ~Xtb 3 2024-10-28 15:42
BM już klękają przed XTB ~Qsawier 3 2024-10-28 13:21
Oil -6% - dla XTB znów żniwa ~Grek 1 2024-10-28 10:38
w tym tygodniu ma przebic 70 i basta ~Marian 3 2024-10-28 10:18
3 dni do wstępnych wyników, ~bob 1 2024-10-28 09:54
Klienci będą likwidować rachunki za shortowanie na GPW ~Gary 4 2024-10-28 09:24
XTB oferuje darmowe konto i strzyże swoich klientów ~Gary 2 2024-10-28 06:57
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.