Było już bardzo dużo wątków zaczepnych na temat prognozy zysku za 3Q, ale przecież wszyscy doskonale czujemy, że nie o to w tej chwili jest gra.
Nowe kraje, rozwój usług, to da nam skalę i zyski - o wiele większe - które z pewnością się pojawią, tylko cierpliwości jak ja od 4 lat ..., czego także innym życzę i pozdrawiam równie "starych", jak i młodych ;-)