Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wyniki VICTORIA! peroniarze w szoku, beda skakać ~Dexter 1 2024-10-30 17:17
Doskonałe wyniki ~makler 1 2024-10-30 17:15
200 zysku i 470 przychodów ~III 1 2024-10-30 17:15
204 mln ~Xtb 1 2024-10-30 17:13
nie było mnie chwile i co widze? co tu sie odpindala ? ~Dexter 1 2024-10-30 17:12
Analitycy spodziewają się bardzo dobrego wyniku ~Sławek 3 2024-10-30 17:11
Gram na CFD a tu awaria jakieś kpiny ~01 3 2024-10-30 17:10
O której wyniki ? ~Mentor 3 2024-10-30 17:05
Powodzenia ~Meh 2 2024-10-30 17:04
czy w związku z awarią dostanę rekompensatę za straty ~Tomek 4 2024-10-30 16:56
Kolejna awaria w XTB ~MAKLER 9 2024-10-30 16:53
Macie problem z logowaniem? ~01 22 2024-10-30 16:19
no i jest 64 zł !!!! odhaczone ~mabmab 1 2024-10-30 16:16
Nie mogę się zalogować na XTB ~profesor 11 2024-10-30 16:16
Plus500 wyniki ~Sean 11 2024-10-30 16:15
to ktorej Omar wejdzie na wizję ~mabmab 4 2024-10-30 16:15
dlaczego tak leci w dół, przecież wyniki raczej będą dobre? ~Jaro 2 2024-10-30 16:14
Dziad nie działa ~Masakra 1 2024-10-30 16:08
Dzisiaj sprzedaż faktów ~Hue 1 2024-10-30 16:07
Pęknie xtb w taki dzień ~Razz 1 2024-10-30 15:48
Rozrywka w xtb ~Bbm 3 2024-10-30 15:44
Aż go z wrotek wywaliło ~Przepraszamy 1 2024-10-30 15:25
Ale jadą ze światowym brokerem ~tazzz 2 2024-10-30 15:01
kupować bo peron wam odjedzie ~Dexter 2 2024-10-30 13:57
oby nie było efektu Nividii.... ~mabmab 7 2024-10-30 13:53
Z samego rana w dół. Znaczy będzie mega zielono ~Alek 9 2024-10-30 12:58
XTB za 3 lata? Kurs/DIV - prognoza? ~LeonMózg 13 2024-10-30 10:33
12 grudnia trailer Wiedżmina 4 , +40% w tym roku jeszcze karambav 1 2024-10-30 09:59
Kiedy to w końcu zacznie porządnie rosnąć ? ~Sławek 6 2024-10-30 09:17
Nonto jutro wyniki. W czw zjazd... ~Jw 4 2024-10-30 08:24
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.