|
wyniki VICTORIA! peroniarze w szoku, beda skakać
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-30 17:17
|
|
Doskonałe wyniki
|
~makler
|
1
|
2024-10-30 17:15
|
|
200 zysku i 470 przychodów
|
~III
|
1
|
2024-10-30 17:15
|
|
204 mln
|
~Xtb
|
1
|
2024-10-30 17:13
|
|
nie było mnie chwile i co widze? co tu sie odpindala ?
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-30 17:12
|
|
Analitycy spodziewają się bardzo dobrego wyniku
|
~Sławek
|
3
|
2024-10-30 17:11
|
|
Gram na CFD a tu awaria jakieś kpiny
|
~01
|
3
|
2024-10-30 17:10
|
|
O której wyniki ?
|
~Mentor
|
3
|
2024-10-30 17:05
|
|
Powodzenia
|
~Meh
|
2
|
2024-10-30 17:04
|
|
czy w związku z awarią dostanę rekompensatę za straty
|
~Tomek
|
4
|
2024-10-30 16:56
|
|
Kolejna awaria w XTB
|
~MAKLER
|
9
|
2024-10-30 16:53
|
|
Macie problem z logowaniem?
|
~01
|
22
|
2024-10-30 16:19
|
|
no i jest 64 zł !!!! odhaczone
|
~mabmab
|
1
|
2024-10-30 16:16
|
|
Nie mogę się zalogować na XTB
|
~profesor
|
11
|
2024-10-30 16:16
|
|
Plus500 wyniki
|
~Sean
|
11
|
2024-10-30 16:15
|
|
to ktorej Omar wejdzie na wizję
|
~mabmab
|
4
|
2024-10-30 16:15
|
|
dlaczego tak leci w dół, przecież wyniki raczej będą dobre?
|
~Jaro
|
2
|
2024-10-30 16:14
|
|
Dziad nie działa
|
~Masakra
|
1
|
2024-10-30 16:08
|
|
Dzisiaj sprzedaż faktów
|
~Hue
|
1
|
2024-10-30 16:07
|
|
Pęknie xtb w taki dzień
|
~Razz
|
1
|
2024-10-30 15:48
|
|
Rozrywka w xtb
|
~Bbm
|
3
|
2024-10-30 15:44
|
|
Aż go z wrotek wywaliło
|
~Przepraszamy
|
1
|
2024-10-30 15:25
|
|
Ale jadą ze światowym brokerem
|
~tazzz
|
2
|
2024-10-30 15:01
|
|
kupować bo peron wam odjedzie
|
~Dexter
|
2
|
2024-10-30 13:57
|
|
oby nie było efektu Nividii....
|
~mabmab
|
7
|
2024-10-30 13:53
|
|
Z samego rana w dół. Znaczy będzie mega zielono
|
~Alek
|
9
|
2024-10-30 12:58
|
|
XTB za 3 lata? Kurs/DIV - prognoza?
|
~LeonMózg
|
13
|
2024-10-30 10:33
|
|
12 grudnia trailer Wiedżmina 4 , +40% w tym roku jeszcze
|
karambav
|
1
|
2024-10-30 09:59
|
|
Kiedy to w końcu zacznie porządnie rosnąć ?
|
~Sławek
|
6
|
2024-10-30 09:17
|
|
Nonto jutro wyniki. W czw zjazd...
|
~Jw
|
4
|
2024-10-30 08:24
|