Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
czy czas na kupno ? ~optymista 2 2025-02-02 09:30
Ale trolle znowu szaleja,ale ~Mentor 1 2025-02-02 09:20
Myślę że 38 i można się schylać ~Donalda 2 2025-02-02 08:34
Co napisał deepseek o XTB ~Dexter 5 2025-02-02 08:25
czy tutaj docelowo pojawi się na moment 4 z przodu? ~Jan_z_peronu 5 2025-02-02 08:13
Norwgia- fundusz ~Ok 5 2025-02-02 07:32
Stypa na bananie kirysekpanda 12 2025-02-02 00:10
Obrót 250 mln - pytanie ? ~Wojtek 12 2025-02-01 23:27
nie widzę komunikatów o zakupie akcji przez insiderów ... ~optymista 10 2025-02-01 23:14
Trolle spadkowe mają pracowity wekend ~Posiadaczperełki 3 2025-02-01 23:11
KNF chce zablokować dywidendy w Bankach! Link ~FurDeutschland 3 2025-02-01 21:48
Dywersyfikacja przychodów i wzrost skali ~Xetra 1 2025-02-01 21:37
192 mln zysku netto ALE przez kosmiczne inwestycje (!!!) ~Fundamentalista 19 2025-02-01 20:49
Przypomina mi to przekręt jak na LPP ~Bart 1 2025-02-01 20:38
11bit po mocnym spadku szybko się mocno odbilo ~GRZESIEK 4 2025-02-01 20:07
Czy poprowadzilibyście firmę lepiej? dimmu3 9 2025-02-01 19:51
Shorcik się szykuje da zarobić ~Dolar 1 2025-02-01 19:40
Uciekać póki 6 z przodu ~Barszcz 8 2025-02-01 19:00
KOniec reklam !!! ~niedźwiadek 1 2025-02-01 18:33
Ostrzegałem. ~Witek 8 2025-02-01 18:21
Po ile sprzedawali akcjonariusze w abb ? ~Optymista 2 2025-02-01 18:09
Bierzemy shorta na XTB - pewne kilka % w dół ~Dolar 1 2025-02-01 17:56
Zagranicą nie wierzy w XTB ~Verso 5 2025-02-01 17:28
Będzie dobrze ~Mentor 2 2025-02-01 17:17
21 mld kapitalizacji CDR a zyski śmiesznie vs to co zarabia XTB ~AdamSmith 8 2025-02-01 15:44
Niestety do kwietnia pomięli ~Hue 11 2025-02-01 15:32
Nie lękajcie sie bedzie jeszcze... ~Marian 1 2025-02-01 13:53
Jaka może być realna dywidenda? ~Zbigi13 7 2025-02-01 13:44
8 mld zł kapitalizacji, a zyski mierne.... ~re 12 2025-02-01 13:34
Czy już wiadomo który duży czy fund dzisiaj wywalił razem 250 mln marcinl0 12 2025-02-01 13:08
[x]
XTB -0,45% 109,50 2026-06-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.