|
czy czas na kupno ?
|
~optymista
|
2
|
2025-02-02 09:30
|
|
Ale trolle znowu szaleja,ale
|
~Mentor
|
1
|
2025-02-02 09:20
|
|
Myślę że 38 i można się schylać
|
~Donalda
|
2
|
2025-02-02 08:34
|
|
Co napisał deepseek o XTB
|
~Dexter
|
5
|
2025-02-02 08:25
|
|
czy tutaj docelowo pojawi się na moment 4 z przodu?
|
~Jan_z_peronu
|
5
|
2025-02-02 08:13
|
|
Norwgia- fundusz
|
~Ok
|
5
|
2025-02-02 07:32
|
|
Stypa na bananie
|
kirysekpanda
|
12
|
2025-02-02 00:10
|
|
Obrót 250 mln - pytanie ?
|
~Wojtek
|
12
|
2025-02-01 23:27
|
|
nie widzę komunikatów o zakupie akcji przez insiderów ...
|
~optymista
|
10
|
2025-02-01 23:14
|
|
Trolle spadkowe mają pracowity wekend
|
~Posiadaczperełki
|
3
|
2025-02-01 23:11
|
|
KNF chce zablokować dywidendy w Bankach! Link
|
~FurDeutschland
|
3
|
2025-02-01 21:48
|
|
Dywersyfikacja przychodów i wzrost skali
|
~Xetra
|
1
|
2025-02-01 21:37
|
|
192 mln zysku netto ALE przez kosmiczne inwestycje (!!!)
|
~Fundamentalista
|
19
|
2025-02-01 20:49
|
|
Przypomina mi to przekręt jak na LPP
|
~Bart
|
1
|
2025-02-01 20:38
|
|
11bit po mocnym spadku szybko się mocno odbilo
|
~GRZESIEK
|
4
|
2025-02-01 20:07
|
|
Czy poprowadzilibyście firmę lepiej?
|
dimmu3
|
9
|
2025-02-01 19:51
|
|
Shorcik się szykuje da zarobić
|
~Dolar
|
1
|
2025-02-01 19:40
|
|
Uciekać póki 6 z przodu
|
~Barszcz
|
8
|
2025-02-01 19:00
|
|
KOniec reklam !!!
|
~niedźwiadek
|
1
|
2025-02-01 18:33
|
|
Ostrzegałem.
|
~Witek
|
8
|
2025-02-01 18:21
|
|
Po ile sprzedawali akcjonariusze w abb ?
|
~Optymista
|
2
|
2025-02-01 18:09
|
|
Bierzemy shorta na XTB - pewne kilka % w dół
|
~Dolar
|
1
|
2025-02-01 17:56
|
|
Zagranicą nie wierzy w XTB
|
~Verso
|
5
|
2025-02-01 17:28
|
|
Będzie dobrze
|
~Mentor
|
2
|
2025-02-01 17:17
|
|
21 mld kapitalizacji CDR a zyski śmiesznie vs to co zarabia XTB
|
~AdamSmith
|
8
|
2025-02-01 15:44
|
|
Niestety do kwietnia pomięli
|
~Hue
|
11
|
2025-02-01 15:32
|
|
Nie lękajcie sie bedzie jeszcze...
|
~Marian
|
1
|
2025-02-01 13:53
|
|
Jaka może być realna dywidenda?
|
~Zbigi13
|
7
|
2025-02-01 13:44
|
|
8 mld zł kapitalizacji, a zyski mierne....
|
~re
|
12
|
2025-02-01 13:34
|
|
Czy już wiadomo który duży czy fund dzisiaj wywalił razem 250 mln
|
marcinl0
|
12
|
2025-02-01 13:08
|