W styczniu 2025r przy otwieraniu dowolnej strony Bankiera pojawiała się reklama XTB. W lutym reklamy zniknęły, i to nie tylko w Bankierze. Oznacza to ,że akcja została zakończona i koniec z kosztami. Teraz czas na zarabianie. Odbicie przyjdzie szybciej niż myślicie. Za tydzień zobaczymy co najmniej 70 zł a może i więcej, czego sobie i wszystkim szczerze życzę. AMEN.