Firma zarobiła w kwartał prawie 200 baniek na czysto, zapowiedziała wprowadzenie nowych, WYSOKOMARŻOWYCH produktów (opcje, kryptowaluty) i przekroczy 2 mln klientów przed IV kwartałem 26', a na kursie stypa jakby złożyli wniosek o upadłość... nie wiem jak to skomentować, trzymam akcje dalej.