|
Jutro xtb będzie miało najwięcej % na GPW
|
~Mentor
|
2
|
2025-02-02 22:08
|
|
prosze o pomoc i wspracie psychiczne
|
~zapakowany
|
16
|
2025-02-02 21:55
|
|
Biura maklerskie
|
~Franzmaurer
|
4
|
2025-02-02 21:50
|
|
Struktura przychodów
|
~Sławomir
|
2
|
2025-02-02 21:34
|
|
40 złotych w lutym...zbliża się szybko...
|
~Sara
|
8
|
2025-02-02 20:36
|
|
Warto posłuchać !!
|
~Fan
|
1
|
2025-02-02 20:17
|
|
Pamietajcie ile XTB zarobilo w 2020 roku? To zapnijcie pasy. KRACH?
|
~PrzypominaczGieldowy
|
1
|
2025-02-02 20:12
|
|
czy rynek dyskontuje zmianę kosztów pozyskania nowych klientów ?
|
~optymista
|
9
|
2025-02-02 19:36
|
|
Wyniki vs konsensus vs kurs
|
~Profesor
|
9
|
2025-02-02 19:24
|
|
Ma ktoś artykul z pulsu biznesu ?
|
~Bart
|
1
|
2025-02-02 19:13
|
|
Kryptowaluty spadają
|
~niedźwiadek
|
1
|
2025-02-02 19:11
|
|
Wartość księgowa 1 akcji to TYLKO: 15,38 PLN
|
~star
|
3
|
2025-02-02 19:01
|
|
Co robi Pomarańczowa Twarz w Mexicana America
|
~Grażyna
|
3
|
2025-02-02 19:01
|
|
sss
|
~ggg
|
1
|
2025-02-02 17:45
|
|
Strzyżenie owiec
|
~JohnySilver
|
7
|
2025-02-02 17:44
|
|
pekao sa o XTB
|
~Misiozmalopolski
|
4
|
2025-02-02 17:14
|
|
Wiadomosc dla Zapakowanego
|
~Marian
|
1
|
2025-02-02 16:48
|
|
Xtb ma duży problem na JSW
|
~Fazi
|
13
|
2025-02-02 16:31
|
|
Modelowy portfel na 2025
|
~Antoni
|
1
|
2025-02-02 16:07
|
|
Czy po 50zl warto kupować ?
|
~Optymista
|
10
|
2025-02-02 16:05
|
|
Wszyscy anale już wytrzeźwieli i piszą dobrze o XTB!
|
magellan31
|
9
|
2025-02-02 15:12
|
|
Kaczana i psychiatrę zmiotło z planszy HAHAHA
|
~Dziadzia
|
10
|
2025-02-02 14:58
|
|
w poniedziałek -10 cz tylko -8 ?
|
~Antoni
|
3
|
2025-02-02 14:54
|
|
Przeczytajcie coś metodycznego o xtb
|
~Adi
|
5
|
2025-02-02 14:47
|
|
Plan - na najlepsze zyski
|
~Expert
|
3
|
2025-02-02 14:13
|
|
Gielda to spekulacja
|
~Akcjonariusz
|
1
|
2025-02-02 14:04
|
|
Kupilem kolejny pakiecik 250 szt.
|
~Mentor
|
3
|
2025-02-02 14:04
|
|
Jedyna pociecha że Zabłocki przetrzepie skórę homarowi
|
~Heh
|
1
|
2025-02-02 12:00
|
|
Nie było sensu łapać dołków w pon poprawią..
|
~Dolar
|
19
|
2025-02-02 11:16
|
|
XD w poniedziałek po 40 kupicie
|
~Jol
|
2
|
2025-02-02 11:13
|