Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro xtb będzie miało najwięcej % na GPW ~Mentor 2 2025-02-02 22:08
prosze o pomoc i wspracie psychiczne ~zapakowany 16 2025-02-02 21:55
Biura maklerskie ~Franzmaurer 4 2025-02-02 21:50
Struktura przychodów ~Sławomir 2 2025-02-02 21:34
40 złotych w lutym...zbliża się szybko... ~Sara 8 2025-02-02 20:36
Warto posłuchać !! ~Fan 1 2025-02-02 20:17
Pamietajcie ile XTB zarobilo w 2020 roku? To zapnijcie pasy. KRACH? ~PrzypominaczGieldowy 1 2025-02-02 20:12
czy rynek dyskontuje zmianę kosztów pozyskania nowych klientów ? ~optymista 9 2025-02-02 19:36
Wyniki vs konsensus vs kurs ~Profesor 9 2025-02-02 19:24
Ma ktoś artykul z pulsu biznesu ? ~Bart 1 2025-02-02 19:13
Kryptowaluty spadają ~niedźwiadek 1 2025-02-02 19:11
Wartość księgowa 1 akcji to TYLKO: 15,38 PLN ~star 3 2025-02-02 19:01
Co robi Pomarańczowa Twarz w Mexicana America ~Grażyna 3 2025-02-02 19:01
sss ~ggg 1 2025-02-02 17:45
Strzyżenie owiec ~JohnySilver 7 2025-02-02 17:44
pekao sa o XTB ~Misiozmalopolski 4 2025-02-02 17:14
Wiadomosc dla Zapakowanego ~Marian 1 2025-02-02 16:48
Xtb ma duży problem na JSW ~Fazi 13 2025-02-02 16:31
Modelowy portfel na 2025 ~Antoni 1 2025-02-02 16:07
Czy po 50zl warto kupować ? ~Optymista 10 2025-02-02 16:05
Wszyscy anale już wytrzeźwieli i piszą dobrze o XTB! magellan31 9 2025-02-02 15:12
Kaczana i psychiatrę zmiotło z planszy HAHAHA ~Dziadzia 10 2025-02-02 14:58
w poniedziałek -10 cz tylko -8 ? ~Antoni 3 2025-02-02 14:54
Przeczytajcie coś metodycznego o xtb ~Adi 5 2025-02-02 14:47
Plan - na najlepsze zyski ~Expert 3 2025-02-02 14:13
Gielda to spekulacja ~Akcjonariusz 1 2025-02-02 14:04
Kupilem kolejny pakiecik 250 szt. ~Mentor 3 2025-02-02 14:04
Jedyna pociecha że Zabłocki przetrzepie skórę homarowi ~Heh 1 2025-02-02 12:00
Nie było sensu łapać dołków w pon poprawią.. ~Dolar 19 2025-02-02 11:16
XD w poniedziałek po 40 kupicie ~Jol 2 2025-02-02 11:13
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.