Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zamknięcie luki ~Bufet 1 2025-02-03 10:55
Dłuższy czas ~Optymista 1 2025-02-03 10:48
Obrót blisko 250 mln zł.Wnioski? Duzi WYCHODZĄ z inwestycji ~karlo 13 2025-02-03 10:47
Niestety ~Olo 2 2025-02-03 10:45
Litości ~Bob 1 2025-02-03 10:09
Możecie mi po ludzku wytłumaczyć.. magellan31 11 2025-02-03 10:08
może Prezes XTB coś powie ~xdd 6 2025-02-03 10:02
Hipotetycznie kolejne ABB niżej niż poprzednie? ~xxx 4 2025-02-03 10:00
Dzisiaj 5 z przodu ~Hue 3 2025-02-03 09:59
Wychodzącym dziękujemy ~Bafet 3 2025-02-03 09:58
Banda tych samych troli od 2020 ~Prezeszlasu 2 2025-02-03 09:55
obrót znowu ROŚNIE a kurs sie ZAŁĄMUJE = = =>>>> 52zł ~marzenia 1 2025-02-03 09:38
Co trzeba mieć w głowie... ~Szok 3 2025-02-03 09:34
dziś też was PRZEORAMY na min -10% i na obrocie ~karolinaxxez 1 2025-02-03 09:20
Czerwona GPW ~niedźwiadek 2 2025-02-03 09:10
To coś jest skończone i skompromitowane ~Yeti 1 2025-02-03 09:04
Możliwe że to się jutro nie otwoży. Ludzie bojom się lawiny!!! ~AkcjoMariusz 8 2025-02-03 08:59
A tymczasem ~Stary_Nowicjusz 3 2025-02-03 08:58
Inne forum-warto znać opinie ~psychiatra 1 2025-02-03 08:38
Trigon o wynikach XTB ~Miglanc 4 2025-02-03 08:28
Piękna zmiennosc.. ~ted 1 2025-02-03 08:24
Wiadomosc dla zapakowanego ~Marian 3 2025-02-03 07:20
Taka zmiennosc na świecie to woda na młyn dla xtb ~Xtb 3 2025-02-03 07:19
Dziś będzie plus 2 ~Mentor 1 2025-02-03 06:43
Coś na dobranoc ~dozorca 2 2025-02-03 05:57
Jutro ewakuacja na całej GPW. ~jurny 3 2025-02-03 00:37
❤️Krótkie pozycje na XTB ~Ewela 4 2025-02-03 00:13
Słabsze wyniki, ale... - LINK do artykułu z Parkietu ~Marta 19 2025-02-02 23:47
Prysł mit XTB ..... ~Dolar 15 2025-02-02 23:41
Psychiatra, do ile to spadnie w next week???? ~Marian 12 2025-02-02 22:44
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.