|
Fajną mają dywidendę Ci co brali po 22,7 co spadzie?
|
~Xtb
|
6
|
2025-02-07 18:00
|
|
DM PEO- krotkiej nie bedzie od marca 2025!
|
~mabmab
|
1
|
2025-02-07 17:30
|
| Mapa GPW: Allegro, Tauron, XTB, CI Games i Rainbow w centrum uwagi |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 12:25 |
|
spadek
|
~locker
|
6
|
2025-02-07 17:15
|
|
ABB w marcu po 55? Szacujemy
|
~Insajder
|
17
|
2025-02-07 17:06
|
|
Dlaczego MB nie zmienia rekomendacji na kupuj
|
~Nowy
|
3
|
2025-02-07 17:03
|
|
wszystko na mocnym plusie a to to ledwie sie kolebie żenada
|
~kicha
|
4
|
2025-02-07 16:58
|
|
Co to za dziwne maile wysła XTB do swoich klientów...?
|
~Dominicus
|
40
|
2025-02-07 16:38
|
|
Piękne wzrosty dziś!
|
~Max
|
1
|
2025-02-07 16:34
|
|
A tymczasem Gold na ATH
|
~Hanys
|
1
|
2025-02-07 16:30
|
|
Męczy ten short
|
~Ueuiejr
|
1
|
2025-02-07 16:17
|
|
jakie są szanse na wig20
|
~kolo
|
2
|
2025-02-07 15:30
|
|
Presja wypalenia biznesu ,ABB
|
mara12
|
3
|
2025-02-07 14:34
|
| Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:33 |
|
Bieda może zajrzeć wam w oczy jak te akcje polecom!!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2025-02-07 14:33
|
|
Stara zasada się sprawdzi
|
~Orim
|
1
|
2025-02-07 14:30
|
|
XTB brało akcje akcjonariuszy i obracało nimi - biznes się skończył
|
~Max
|
7
|
2025-02-07 11:52
|
|
trzymanie kursu
|
~Misiek
|
7
|
2025-02-07 11:44
|
|
Czy ta rakieta w końcu wystartuje i polecimy to the mooon?
|
~Amstrong
|
3
|
2025-02-07 10:36
|
|
Similarweb styczeń - rekord
|
~Ueujehhd
|
3
|
2025-02-07 10:27
|
|
słabiutko nawet bardzo - stracony tydzień
|
~nicspecjalnego
|
1
|
2025-02-07 10:01
|
|
Diagnostyka na xtb
|
~Olek
|
2
|
2025-02-07 09:22
|
|
jezeli ma byc abb to najpierw musi byc podbitka
|
~ATH
|
2
|
2025-02-07 09:07
|
|
nie bójcie sie, bedzie dobrze, jeszcze bedziemy sie z tego śmiać
|
~WładcaGiełdy
|
1
|
2025-02-06 23:24
|
|
Koniec korekty , kupujcie za wszystko
|
mara12
|
9
|
2025-02-06 22:12
|
|
Obrona spadków gwarancją odbicia
|
~MacMaster
|
1
|
2025-02-06 22:01
|
|
❤️⚔️❤️ DM mBank: Teraz pojawiła się rekomendacja na XTB- SPRZEDAJ ❤️⚔️❤️
|
~maurycy
|
18
|
2025-02-06 20:17
|
|
Dywidenda po ABB czy przed?
|
mara12
|
10
|
2025-02-06 20:04
|
|
Rekomendacje anali? Robić odwrotnie!
|
~Dexter
|
2
|
2025-02-06 19:16
|
|
Mentor myślisz że będzie dobrze?
|
~Przerażony
|
4
|
2025-02-06 18:50
|
|
Xtb /MASA +1Euro/1,5Mx1€ i1€ wymiana
|
~EOL
|
1
|
2025-02-06 18:27
|
|
Xtb przejmie mBank?
|
~Dexter
|
1
|
2025-02-06 18:20
|