Najpierw stał baton na 64,8 potem 65,00 a teraz 65,20, Stoi na K 30 tys. akcji każda podbitka o 6-10 groszy jest duszona ewidentnie trzymają i zniechęcają chcą zebrać jak najwięcej żeby finalnie zrobić odcięcie szykuje nam sie jakieś fajne info i luka po weekendzie albo dzisiaj na koniec dnia odpalą ale zamek dzisiaj dziennej świecy poniżej 65= moja ucieczka