Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
O 20 Marcin Tuszkiewicz od Squaber powie o XTB na live kastra 8 2025-02-10 08:13
Nerwy puszczają ~Bibi 4 2025-02-10 08:02
Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB Puls Biznesu 1 2026-06-25 07:33
Już nie wytrzymuje psychicznie ~Mentor 13 2025-02-10 07:14
Tutaj są wyłącznie nagony. XTB dam odpowiada sa shortowanie ~Vip 6 2025-02-09 22:49
Trzeba namierzyć i wyłapać trolle spadziowe ~Dexter 1 2025-02-09 21:16
Fundusz z Norwegii się ewakuuje ? ~Insajder 10 2025-02-09 21:11
Decyzja ~Misiozmalopolski 3 2025-02-09 18:55
Dużo negatywnych komentarzy ... będą nowe ath ~Marcin 10 2025-02-09 18:37
❤️Revolut w reklamie odbiera klientów XTB - od 09.02 ~MarketingMedia 9 2025-02-09 16:49
Luka na 39 ~xtb 2 2025-02-09 15:47
Rekomendacje od XTB - Statystyka trafności. harrytracz 5 2025-02-09 14:38
pytanie czy w XTB można handlować zwykłmi akcjami ? ~Janek 2 2025-02-09 14:22
XTB wypożycza akcje akcjonariuszy shortom !!! ~Nn 2 2025-02-09 13:01
Z wykresu wychodzi mi 52 ~Marian 10 2025-02-09 10:25
Kurs 65,50 rekomendacja 74 ~Sławomir 6 2025-02-09 07:47
Znów się dałem nabrać tak samo jak .. ~Daniel 7 2025-02-09 03:10
pożyczka szortów ~ortexowy 9 2025-02-08 22:32
W każdym razie mam poniżej 5 proc portfela i mam spokój tylko dywidenda marcinl0 1 2025-02-08 21:42
Nagromadzenie spadzi na m2 największe na XTB buahaha ~FanBola 1 2025-02-08 21:18
Dlaczego jest tyle spadziow ? ~Mentor 1 2025-02-08 20:17
Na co mamy liczyć , myślę że okolice 50 ~jurek1234 14 2025-02-08 19:12
Co mam robić? ~Mentor 10 2025-02-08 19:07
z wykresu mocne WSPARCIE jest na 15zł i tam sie kierujmy = 15 zł = 15 zł ~kazek 2 2025-02-08 18:00
Na Creotech sama informacja o ABB bez ceny zbiła kurs o 10% mara12 1 2025-02-08 14:18
liczyłem w piątek na odbitce .... ~optymista 12 2025-02-08 14:17
Dlaczego to spada nadal ~Mentor 25 2025-02-08 11:50
Będzie dobże ~Marianek 6 2025-02-08 10:27
XTB mamy doła kto kupił na dołku ten zarobi ~Hillela 5 2025-02-08 10:03
Kochani w przyszłym tyg spotykamy się przy 60 ~Marian 4 2025-02-08 09:11
Będzie dobrze koledzy , wasze zyski są bezpieczne mara12 1 2025-02-08 07:21
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.