|
O 20 Marcin Tuszkiewicz od Squaber powie o XTB na live
|
kastra
|
8
|
2025-02-10 08:13
|
|
Nerwy puszczają
|
~Bibi
|
4
|
2025-02-10 08:02
|
| Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:33 |
|
Już nie wytrzymuje psychicznie
|
~Mentor
|
13
|
2025-02-10 07:14
|
|
Tutaj są wyłącznie nagony. XTB dam odpowiada sa shortowanie
|
~Vip
|
6
|
2025-02-09 22:49
|
|
Trzeba namierzyć i wyłapać trolle spadziowe
|
~Dexter
|
1
|
2025-02-09 21:16
|
|
Fundusz z Norwegii się ewakuuje ?
|
~Insajder
|
10
|
2025-02-09 21:11
|
|
Decyzja
|
~Misiozmalopolski
|
3
|
2025-02-09 18:55
|
|
Dużo negatywnych komentarzy ... będą nowe ath
|
~Marcin
|
10
|
2025-02-09 18:37
|
|
❤️Revolut w reklamie odbiera klientów XTB - od 09.02
|
~MarketingMedia
|
9
|
2025-02-09 16:49
|
|
Luka na 39
|
~xtb
|
2
|
2025-02-09 15:47
|
|
Rekomendacje od XTB - Statystyka trafności.
|
harrytracz
|
5
|
2025-02-09 14:38
|
|
pytanie czy w XTB można handlować zwykłmi akcjami ?
|
~Janek
|
2
|
2025-02-09 14:22
|
|
XTB wypożycza akcje akcjonariuszy shortom !!!
|
~Nn
|
2
|
2025-02-09 13:01
|
|
Z wykresu wychodzi mi 52
|
~Marian
|
10
|
2025-02-09 10:25
|
|
Kurs 65,50 rekomendacja 74
|
~Sławomir
|
6
|
2025-02-09 07:47
|
|
Znów się dałem nabrać tak samo jak ..
|
~Daniel
|
7
|
2025-02-09 03:10
|
|
pożyczka szortów
|
~ortexowy
|
9
|
2025-02-08 22:32
|
|
W każdym razie mam poniżej 5 proc portfela i mam spokój tylko dywidenda
|
marcinl0
|
1
|
2025-02-08 21:42
|
|
Nagromadzenie spadzi na m2 największe na XTB buahaha
|
~FanBola
|
1
|
2025-02-08 21:18
|
|
Dlaczego jest tyle spadziow ?
|
~Mentor
|
1
|
2025-02-08 20:17
|
|
Na co mamy liczyć , myślę że okolice 50
|
~jurek1234
|
14
|
2025-02-08 19:12
|
|
Co mam robić?
|
~Mentor
|
10
|
2025-02-08 19:07
|
|
z wykresu mocne WSPARCIE jest na 15zł i tam sie kierujmy = 15 zł = 15 zł
|
~kazek
|
2
|
2025-02-08 18:00
|
|
Na Creotech sama informacja o ABB bez ceny zbiła kurs o 10%
|
mara12
|
1
|
2025-02-08 14:18
|
|
liczyłem w piątek na odbitce ....
|
~optymista
|
12
|
2025-02-08 14:17
|
|
Dlaczego to spada nadal
|
~Mentor
|
25
|
2025-02-08 11:50
|
|
Będzie dobże
|
~Marianek
|
6
|
2025-02-08 10:27
|
|
XTB mamy doła kto kupił na dołku ten zarobi
|
~Hillela
|
5
|
2025-02-08 10:03
|
|
Kochani w przyszłym tyg spotykamy się przy 60
|
~Marian
|
4
|
2025-02-08 09:11
|
|
Będzie dobrze koledzy , wasze zyski są bezpieczne
|
mara12
|
1
|
2025-02-08 07:21
|