Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
bój to będzie ostatni ,krwawy skończy się trud ~mabmab 4 2025-02-06 12:11
Kto tak wyprzedaje papier? Czy jakieś ESPI w drodze? ~Cx 2 2025-02-06 12:01
Więcej tzw. spadzi niż nagonów, dobrze to wróży - jest moc! magellan31 3 2025-02-06 11:38
Jak tam short XTB na Orlenie nieźle wtopili ~Edi 19 2025-02-06 11:24
Niestety ~Olo 9 2025-02-06 10:13
Lecimy do góry koniec tego marazmu mara12 4 2025-02-06 10:05
Lecimy do góry ~Marian 1 2025-02-06 09:15
bardzo słabo i tak będzie przez wiele tygodni ~wariatkowo 1 2025-02-06 09:13
Jutro 66, w piątek 68, w poniedziałek 70 ~Mentor 13 2025-02-06 09:08
REKOMENDACJA BIZNES RADAR MOCNE SPRZEDAJ LINK ~Edi 4 2025-02-06 07:27
Jak w xtb zabezpieczyć kapitał przed spadkiem kursu poniżej ? ~Ania 8 2025-02-06 06:31
Gold tu będzie kolejny one off tym razem >350M ~Xtb 4 2025-02-05 21:46
Kontrakty w Stanach i Europie rosną. ~abc 1 2025-02-05 18:35
Dziś kupicie xtb za 68 a jutro za 70 ! ~Mentor 5 2025-02-05 18:06
A na Orlenie pękło 55,10 zł . ~Edi 15 2025-02-05 16:24
Koniec korekty , tak jak mówiłem już wzrosty tylko mara12 4 2025-02-05 14:11
Jak tam kochani Wasza perełka ??? ~Marian 8 2025-02-05 12:43
Mialem to kiedys po 23 zlote ~BOLEUSZ 3 2025-02-05 11:44
A tyle razy mówiłem że tylko Orlen ~Marian 11 2025-02-05 11:37
AT na żywo:Próba odbicia NIEUDANA-niebawem pójdzie w dół ~65...60...? ~Dominicus 12 2025-02-05 11:29
Kierunek jest jeden 40 ~Bajkopisarz 1 2025-02-05 11:24
Nie będzie ABB mara12 1 2025-02-05 11:17
ale dziadostwo na kursie zero mocy, zgliszcza i dym, lej po bombie ~żałosne 2 2025-02-05 11:14
Sprzedałem ! Poczekam na 40 zł ~Giełdow 9 2025-02-05 10:35
Szybciej koledzy bo czekam dalej na 58!!! ~AkcjoMariusz 4 2025-02-05 10:31
Spadzie piszą posty bez nazwy spółki. Ciekawe dlaczego? ~Soul 4 2025-02-05 10:25
Dopiero było po 75 i myślicie ze do 55 spadnie? mara12 1 2025-02-05 10:22
Szkoda mi xtb. Było dobrze. ~Noryst 3 2025-02-05 10:02
Nagony nikt nie chce waszych akcji. Wczoraj była okazja sprzedać ~Max 5 2025-02-05 09:04
Kupujcie dzisiaj , taniej nie będzie mara12 3 2025-02-05 09:03
[x]
XTB 0,17% 109,28 2026-06-24 11:07:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.