|
bój to będzie ostatni ,krwawy skończy się trud
|
~mabmab
|
4
|
2025-02-06 12:11
|
|
Kto tak wyprzedaje papier? Czy jakieś ESPI w drodze?
|
~Cx
|
2
|
2025-02-06 12:01
|
|
Więcej tzw. spadzi niż nagonów, dobrze to wróży - jest moc!
|
magellan31
|
3
|
2025-02-06 11:38
|
|
Jak tam short XTB na Orlenie nieźle wtopili
|
~Edi
|
19
|
2025-02-06 11:24
|
|
Niestety
|
~Olo
|
9
|
2025-02-06 10:13
|
|
Lecimy do góry koniec tego marazmu
|
mara12
|
4
|
2025-02-06 10:05
|
|
Lecimy do góry
|
~Marian
|
1
|
2025-02-06 09:15
|
|
bardzo słabo i tak będzie przez wiele tygodni
|
~wariatkowo
|
1
|
2025-02-06 09:13
|
|
Jutro 66, w piątek 68, w poniedziałek 70
|
~Mentor
|
13
|
2025-02-06 09:08
|
|
REKOMENDACJA BIZNES RADAR MOCNE SPRZEDAJ LINK
|
~Edi
|
4
|
2025-02-06 07:27
|
|
Jak w xtb zabezpieczyć kapitał przed spadkiem kursu poniżej ?
|
~Ania
|
8
|
2025-02-06 06:31
|
|
Gold tu będzie kolejny one off tym razem >350M
|
~Xtb
|
4
|
2025-02-05 21:46
|
|
Kontrakty w Stanach i Europie rosną.
|
~abc
|
1
|
2025-02-05 18:35
|
|
Dziś kupicie xtb za 68 a jutro za 70 !
|
~Mentor
|
5
|
2025-02-05 18:06
|
|
A na Orlenie pękło 55,10 zł .
|
~Edi
|
15
|
2025-02-05 16:24
|
|
Koniec korekty , tak jak mówiłem już wzrosty tylko
|
mara12
|
4
|
2025-02-05 14:11
|
|
Jak tam kochani Wasza perełka ???
|
~Marian
|
8
|
2025-02-05 12:43
|
|
Mialem to kiedys po 23 zlote
|
~BOLEUSZ
|
3
|
2025-02-05 11:44
|
|
A tyle razy mówiłem że tylko Orlen
|
~Marian
|
11
|
2025-02-05 11:37
|
|
AT na żywo:Próba odbicia NIEUDANA-niebawem pójdzie w dół ~65...60...?
|
~Dominicus
|
12
|
2025-02-05 11:29
|
|
Kierunek jest jeden 40
|
~Bajkopisarz
|
1
|
2025-02-05 11:24
|
|
Nie będzie ABB
|
mara12
|
1
|
2025-02-05 11:17
|
|
ale dziadostwo na kursie zero mocy, zgliszcza i dym, lej po bombie
|
~żałosne
|
2
|
2025-02-05 11:14
|
|
Sprzedałem ! Poczekam na 40 zł
|
~Giełdow
|
9
|
2025-02-05 10:35
|
|
Szybciej koledzy bo czekam dalej na 58!!!
|
~AkcjoMariusz
|
4
|
2025-02-05 10:31
|
|
Spadzie piszą posty bez nazwy spółki. Ciekawe dlaczego?
|
~Soul
|
4
|
2025-02-05 10:25
|
|
Dopiero było po 75 i myślicie ze do 55 spadnie?
|
mara12
|
1
|
2025-02-05 10:22
|
|
Szkoda mi xtb. Było dobrze.
|
~Noryst
|
3
|
2025-02-05 10:02
|
|
Nagony nikt nie chce waszych akcji. Wczoraj była okazja sprzedać
|
~Max
|
5
|
2025-02-05 09:04
|
|
Kupujcie dzisiaj , taniej nie będzie
|
mara12
|
3
|
2025-02-05 09:03
|