Niestety zapakowałem przez tutejszych nagonow co mi obiecali 100 do końca września pod korek i sprzedałem tylko część powyżej 70 reszta została ale mam już dosyć i dzisiaj na podbitce oddaje. Trzymam się z daleka od tego papieru.Tu tylko kółka przynoszą zyski