|
Kupujcie może ABB nie będzie
|
kastra
|
4
|
2025-02-11 10:48
|
|
PROACTA AI w MEDYCYNIE za dwa dni wyniki
|
~Maxiking
|
1
|
2025-02-11 10:32
|
|
Widzieliście wyniki CCC ? Adios xtb
|
~Tylkoccc
|
7
|
2025-02-11 10:14
|
|
A mówili sprzedać i kupić ORLEN.
|
~Trader
|
12
|
2025-02-11 10:13
|
|
Kiedy ABB ?
|
~Antoni
|
4
|
2025-02-11 09:47
|
|
Kto tak wychodzi w panice z papiera . Wszyscy nie wyjdą
|
~Tin
|
4
|
2025-02-11 09:39
|
|
XTB ma shorta na JSW I ORLENIE. Kolejny dzień w plecy
|
~Max
|
4
|
2025-02-10 22:16
|
|
Poprawią czy spaprzą ?
|
~ciekawe
|
2
|
2025-02-10 22:12
|
|
Jutro nastąpi odcięcie od akcji
|
~Dexter
|
3
|
2025-02-10 19:26
|
|
XTB Giełdy Kryptowalut Perspektywy
|
~Profesor
|
25
|
2025-02-10 18:45
|
|
Sprzedałem KGHM z zyskiem 15% i kupiłem XTB
|
~Janek
|
8
|
2025-02-10 16:57
|
|
Tabelka KDPW - Xtb vs Mbank
|
~mocarz
|
4
|
2025-02-10 15:37
|
|
Rekomendacja mBank - KOMEDIA
|
~Onyx
|
25
|
2025-02-10 15:34
|
|
trzeba zrobić porządek z tym tałatajstwem spadziowym
|
~Dexter
|
1
|
2025-02-10 15:21
|
|
Jutro będzie 70 zł
|
kastra
|
16
|
2025-02-10 14:03
|
|
AT: XTbee w końcowej fazie konsolidacji pod kontynuowanie korekty...?
|
~Dominicus
|
4
|
2025-02-10 12:49
|
|
Kontrakty w USA rosną.
|
~abc
|
1
|
2025-02-10 12:41
|
|
Dzięki za rekomendacje ORLENU!!! Pięknie idzie
|
~Fugo
|
4
|
2025-02-10 12:34
|
|
Zaraz się rozkręcą wzrosty , nie sprzedawajcie
|
kastra
|
6
|
2025-02-10 11:51
|
|
wydałem już ponad 2000 kartą XTB
|
~klub_dwieście
|
15
|
2025-02-10 11:24
|
|
Przewidywania do zachowania kursu na kolejne 3 miesiące
|
mara12
|
7
|
2025-02-10 10:37
|
|
Jak spadzie trendzik na złocie? Podoba się?
|
~XTB
|
2
|
2025-02-10 10:17
|
|
wchodzimy w trend spadkowy?
|
~marek
|
4
|
2025-02-10 10:11
|
|
Marcin Tuszkiewicz powiedział że od 45 zł rozważałby XTB jako okazje
|
kastra
|
10
|
2025-02-10 09:59
|
|
XTB topił swoich klientów, teraz sam tonie
|
~Prezydęt
|
2
|
2025-02-10 09:51
|
|
Dzień jak co dzień
|
~xzx
|
1
|
2025-02-10 09:48
|
|
No kupujcie , sam tej promocji nie wykorzystam
|
kastra
|
1
|
2025-02-10 09:38
|
|
nigdzie nie lecimy to pseudoodreagowanie jest komiczne i z tendencją do
|
~bardzoprzeciętnie
|
3
|
2025-02-10 09:30
|
|
Lecimy do góry koniec korekty
|
kastra
|
4
|
2025-02-10 09:18
|
|
Myślę, że jutro dużo przejdzie z cdr na xtb
|
~Mentor
|
5
|
2025-02-10 08:57
|