Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kupujcie może ABB nie będzie kastra 4 2025-02-11 10:48
PROACTA AI w MEDYCYNIE za dwa dni wyniki ~Maxiking 1 2025-02-11 10:32
Widzieliście wyniki CCC ? Adios xtb ~Tylkoccc 7 2025-02-11 10:14
A mówili sprzedać i kupić ORLEN. ~Trader 12 2025-02-11 10:13
Kiedy ABB ? ~Antoni 4 2025-02-11 09:47
Kto tak wychodzi w panice z papiera . Wszyscy nie wyjdą ~Tin 4 2025-02-11 09:39
XTB ma shorta na JSW I ORLENIE. Kolejny dzień w plecy ~Max 4 2025-02-10 22:16
Poprawią czy spaprzą ? ~ciekawe 2 2025-02-10 22:12
Jutro nastąpi odcięcie od akcji ~Dexter 3 2025-02-10 19:26
XTB Giełdy Kryptowalut Perspektywy ~Profesor 25 2025-02-10 18:45
Sprzedałem KGHM z zyskiem 15% i kupiłem XTB ~Janek 8 2025-02-10 16:57
Tabelka KDPW - Xtb vs Mbank ~mocarz 4 2025-02-10 15:37
Rekomendacja mBank - KOMEDIA ~Onyx 25 2025-02-10 15:34
trzeba zrobić porządek z tym tałatajstwem spadziowym ~Dexter 1 2025-02-10 15:21
Jutro będzie 70 zł kastra 16 2025-02-10 14:03
AT: XTbee w końcowej fazie konsolidacji pod kontynuowanie korekty...? ~Dominicus 4 2025-02-10 12:49
Kontrakty w USA rosną. ~abc 1 2025-02-10 12:41
Dzięki za rekomendacje ORLENU!!! Pięknie idzie ~Fugo 4 2025-02-10 12:34
Zaraz się rozkręcą wzrosty , nie sprzedawajcie kastra 6 2025-02-10 11:51
wydałem już ponad 2000 kartą XTB ~klub_dwieście 15 2025-02-10 11:24
Przewidywania do zachowania kursu na kolejne 3 miesiące mara12 7 2025-02-10 10:37
Jak spadzie trendzik na złocie? Podoba się? ~XTB 2 2025-02-10 10:17
wchodzimy w trend spadkowy? ~marek 4 2025-02-10 10:11
Marcin Tuszkiewicz powiedział że od 45 zł rozważałby XTB jako okazje kastra 10 2025-02-10 09:59
XTB topił swoich klientów, teraz sam tonie ~Prezydęt 2 2025-02-10 09:51
Dzień jak co dzień ~xzx 1 2025-02-10 09:48
No kupujcie , sam tej promocji nie wykorzystam kastra 1 2025-02-10 09:38
nigdzie nie lecimy to pseudoodreagowanie jest komiczne i z tendencją do ~bardzoprzeciętnie 3 2025-02-10 09:30
Lecimy do góry koniec korekty kastra 4 2025-02-10 09:18
Myślę, że jutro dużo przejdzie z cdr na xtb ~Mentor 5 2025-02-10 08:57
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.