Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Atak pesymistów na XTB i CCC lambek 7 2025-02-13 10:25
Już tylko wzrosty , lecimy do góry, ath w marcu kardib 1 2025-02-13 10:07
zgaszą ten wzrościk jak zwykle ~mikron 1 2025-02-13 09:28
ABB to nie koniec świata, są inne powody do spadków kardib 3 2025-02-13 09:12
Popełniłem błąd trzymając te akcje ~Yeti 4 2025-02-13 09:11
Problemy z serwisem xstation5 ~mmf 1 2025-02-13 08:59
mozliwy koniec wojny w europie i potezna rotacja aktywow ~hfouhfoud 2 2025-02-13 08:52
Po dywidende akcje kupić po ABB w kwietniu kardib 8 2025-02-13 08:10
jak miło popatrzeć na wysyp negatywnych postów :) ~Marcin 1 2025-02-13 08:08
WYBICIE dołem = 600mln kosztów + ABB = STRACH ==> 18 zł ~marektoszak 7 2025-02-13 07:21
Tłumaczę wam dlaczego spada i jak rynek patrzy na XTB kardib 15 2025-02-12 22:58
Spadek po ABB wyniesie tyle ile dywidenda kardib 2 2025-02-12 20:29
Zjazd do bazy!!! ~AkcjoMariusz 3 2025-02-12 20:20
Robinhood ~Kaczan 1 2025-02-12 19:47
Kurs złotego . ~niedźwiadek 1 2025-02-12 19:42
XTB w ramach pokuty ma przekroczyć próg 5% na JSW ~goldman 5 2025-02-12 17:53
Opinia eksperta o ABB kastra 14 2025-02-12 17:36
Spadło po hiszpanii, spadlo po ABB i zawsze wstaje z desek ~Dexter 15 2025-02-12 17:08
Czy jest z nami kapitan? ~Jarek 4 2025-02-12 16:20
jak ja nie cierpię tej spółki... ~saruman 7 2025-02-12 15:47
Niestety ~Lol 1 2025-02-12 15:29
ABB od 2 marca, mija 180 dni kardib 7 2025-02-12 15:08
Wynik YTD mniejszy niż upadłościowym Rafako ~tBx 1 2025-02-12 13:02
KUPUJTA ŻABKĘ ~dżejpimogrien 1 2025-02-12 12:36
Rynek zawróci wtedy XTB Up ~StaryLis 10 2025-02-12 12:04
kontynuacja spadków? ~początkujący 5 2025-02-12 11:57
XTB w 12m +63%, 24m +149%, 36m 443%!...a WIG? magellan31 1 2025-02-12 11:24
Awaria mbanku ~LoL 7 2025-02-12 10:39
wszystko zasuwa, tylko nie xtb ~kuba 7 2025-02-12 10:26
2025.02.11 polecam ten wpis ze stockwatch ~Ath 10 2025-02-12 09:52
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.