|
STS kopiowanie kuponów spoko - XTB social nie spoko
|
~sts_vs_xtb
|
2
|
2025-02-14 13:42
|
|
AT na żywo XTbee-koniec wzrostów...granica oporu...mocno ufortyfikowana?
|
~Dominicus
|
2
|
2025-02-14 12:56
|
|
Novina genialny raport! Warto spojrzeć! Zyaki ogromne co kwartał!
|
~Rozsądny
|
1
|
2025-02-14 12:44
|
|
Kardib - proponuję zacząć ignorować
|
~Pit
|
6
|
2025-02-14 11:50
|
|
Ubieranie przed ABB a za tydzień maks wychodzenie
|
kardib
|
2
|
2025-02-14 11:28
|
|
Takie VEE robiące narzędzia AI powinno dzisiaj być na górnych
|
~Maxiking
|
1
|
2025-02-14 11:19
|
|
Patrząc na wycenę eToro wIPO żeby nie było wezwania na XTB za <80zl
|
~Ath
|
9
|
2025-02-14 11:19
|
|
Kupiłem po 69,3zł
|
~Leszczu
|
4
|
2025-02-14 11:10
|
|
To że kurs jest niższy niż ostatnie ABB
|
kardib
|
10
|
2025-02-14 10:25
|
|
Chcemy ABB , ale musicie kupować teraz
|
kardib
|
2
|
2025-02-14 09:44
|
|
IXTEBEbejczycy łączmy się
|
~StaryLis
|
4
|
2025-02-14 07:49
|
|
Euforia :)
|
~Mentor
|
4
|
2025-02-14 07:11
|
|
16 dni do ABB pozostało
|
kardib
|
1
|
2025-02-14 02:09
|
|
koniec wojny na Ukrainie, koniec na bliskim wschodzie
|
~marek
|
6
|
2025-02-13 22:58
|
|
Po co robić ABB ?
|
~niedźwiadek
|
5
|
2025-02-13 22:23
|
|
Obroty
|
~Xxx
|
1
|
2025-02-13 21:05
|
|
XTB przejmie eTORO i revoluta?
|
~WładcaGiełdy
|
2
|
2025-02-13 20:38
|
|
Za tydzień/dwa się zacznie
|
kardib
|
3
|
2025-02-13 18:35
|
|
eToro vs XTB
|
~Simon
|
17
|
2025-02-13 18:27
|
|
Czyżby fuzja z eToro ?
|
~Paweł
|
2
|
2025-02-13 17:15
|
|
Robinhood +15%
|
~makler
|
1
|
2025-02-13 16:30
|
|
Czy ktoś może Mi powiedzieć jaką można
|
~Obserwatorzy
|
5
|
2025-02-13 16:24
|
|
Pięknie ::)
|
~Mentor
|
2
|
2025-02-13 16:24
|
|
Jak tam Wasza perełka????
|
~Marian
|
22
|
2025-02-13 15:14
|
|
Nie lękajcie się , zamknijcie oczy na 3mce a się zdziwicie
|
~Dexter
|
8
|
2025-02-13 14:36
|
|
tylko kupowac jutro 70zl w nastepny piatek 75 zl
|
~mmmmm
|
3
|
2025-02-13 14:06
|
|
Robinhood
|
~Kasia
|
1
|
2025-02-13 13:54
|
|
eToro IPO
|
kardib
|
3
|
2025-02-13 12:54
|
|
Z prostej analizy wykresu widać że może spokojnie polecieć na 40-42
|
marcinl0
|
12
|
2025-02-13 12:48
|
|
Co dzisiaj rośnie najwięcej na WIG40 - oczywiście XTB
|
magellan31
|
1
|
2025-02-13 12:33
|