Fajnie że jest wyceniany kilka razy drożej od XTB , ale w zasadzie wszystkie odpowiedniki z USA są kilka razy drożej wyceniane od naszych i chyba każdy to od dawna wie. Dopóki kapitał ze wszystkich krajów nie będzie chciał u nas lokować gotówki to to się nie zmieni