Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
W poniedziałek 70 zet ~Dexter 5 2025-02-16 22:52
Chaos na świecie, zmienność, mnóstwo róznych baniek ~makler 1 2025-02-16 20:46
Mara12 - typ co przegapil okazje ~Pit 4 2025-02-16 19:47
Nowa gwiazda na forum - mara12 ~Soul 1 2025-02-16 19:37
Freefloat już jest ok pod wejście do Wig 20. ~Olaf 3 2025-02-16 19:26
odwrócony młot ~hr_aabia 19 2025-02-16 18:19
ABB musi być by XTB mogło wejść do Wig20 mara12 6 2025-02-16 18:08
Już niebawem zacznie się realizacja zysków mara12 8 2025-02-16 16:27
Od 2 marca gilotyna nad głową będzie zwisać mara12 7 2025-02-16 15:49
Podbijajcie cenę fundusz się cieszy tym więcej zarobi na ABB mara12 11 2025-02-15 22:37
Prediction market ~Inwestor 4 2025-02-15 18:01
Czy przegapiłem wystrzał ? ~Marian 4 2025-02-15 17:50
Skup akcji ~Siara 15 2025-02-15 17:32
Askbid ~Sol 1 2025-02-15 14:23
70 zł ~niedźwiadek 2 2025-02-15 12:43
Im wyżej kurs podbijecie tym większe ABB zrobią kardib 8 2025-02-15 11:59
594 mln zysku w 2025 i 663 mln w 2026 prognoza zbinign1ew 18 2025-02-15 11:31
Podsumowanie tygodnia ~Jaca 1 2025-02-15 11:22
Taki piękny weekend a trolle spadziowe na pełnej jadą... ~Soul 1 2025-02-15 11:16
FOMO się ulicy włączyło a przez kolejne 3 miesiące nie ma pod co grać mara12 11 2025-02-15 10:56
Jest coraz lepiej i będzie jeszcze bardziej ~Weterynarz 1 2025-02-15 10:46
XTB Dodali możliwość przełączania widoku ~Mmm 1 2025-02-14 22:22
Super spółka na kupowanie dołków ~Kubota 1 2025-02-14 21:46
Jest dobrze, nie bójcie się. Koniec korekty, ~Dexter 2 2025-02-14 21:29
Noble Securities obniżyło cenę docelową dla akcji XTB do 81,30 zł - LINK ~Nemo75 3 2025-02-14 16:49
Idzie po mojej myśli ~Mentor 1 2025-02-14 16:07
Kto przegapił dołek... :) up up up ~Longterm 1 2025-02-14 15:12
Jak tam Marian już odkupiłeś? ~Tl 5 2025-02-14 15:05
czekam az krotki bedzie musial odkupic pozycje ~gsgffdgs 21 2025-02-14 14:56
Jeszcze nie jest za drogo by kupić ~Dziadzia 1 2025-02-14 14:34
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.