|
W poniedziałek 70 zet
|
~Dexter
|
5
|
2025-02-16 22:52
|
|
Chaos na świecie, zmienność, mnóstwo róznych baniek
|
~makler
|
1
|
2025-02-16 20:46
|
|
Mara12 - typ co przegapil okazje
|
~Pit
|
4
|
2025-02-16 19:47
|
|
Nowa gwiazda na forum - mara12
|
~Soul
|
1
|
2025-02-16 19:37
|
|
Freefloat już jest ok pod wejście do Wig 20.
|
~Olaf
|
3
|
2025-02-16 19:26
|
|
odwrócony młot
|
~hr_aabia
|
19
|
2025-02-16 18:19
|
|
ABB musi być by XTB mogło wejść do Wig20
|
mara12
|
6
|
2025-02-16 18:08
|
|
Już niebawem zacznie się realizacja zysków
|
mara12
|
8
|
2025-02-16 16:27
|
|
Od 2 marca gilotyna nad głową będzie zwisać
|
mara12
|
7
|
2025-02-16 15:49
|
|
Podbijajcie cenę fundusz się cieszy tym więcej zarobi na ABB
|
mara12
|
11
|
2025-02-15 22:37
|
|
Prediction market
|
~Inwestor
|
4
|
2025-02-15 18:01
|
|
Czy przegapiłem wystrzał ?
|
~Marian
|
4
|
2025-02-15 17:50
|
|
Skup akcji
|
~Siara
|
15
|
2025-02-15 17:32
|
|
Askbid
|
~Sol
|
1
|
2025-02-15 14:23
|
|
70 zł
|
~niedźwiadek
|
2
|
2025-02-15 12:43
|
|
Im wyżej kurs podbijecie tym większe ABB zrobią
|
kardib
|
8
|
2025-02-15 11:59
|
|
594 mln zysku w 2025 i 663 mln w 2026 prognoza
|
zbinign1ew
|
18
|
2025-02-15 11:31
|
|
Podsumowanie tygodnia
|
~Jaca
|
1
|
2025-02-15 11:22
|
|
Taki piękny weekend a trolle spadziowe na pełnej jadą...
|
~Soul
|
1
|
2025-02-15 11:16
|
|
FOMO się ulicy włączyło a przez kolejne 3 miesiące nie ma pod co grać
|
mara12
|
11
|
2025-02-15 10:56
|
|
Jest coraz lepiej i będzie jeszcze bardziej
|
~Weterynarz
|
1
|
2025-02-15 10:46
|
|
XTB Dodali możliwość przełączania widoku
|
~Mmm
|
1
|
2025-02-14 22:22
|
|
Super spółka na kupowanie dołków
|
~Kubota
|
1
|
2025-02-14 21:46
|
|
Jest dobrze, nie bójcie się. Koniec korekty,
|
~Dexter
|
2
|
2025-02-14 21:29
|
|
Noble Securities obniżyło cenę docelową dla akcji XTB do 81,30 zł - LINK
|
~Nemo75
|
3
|
2025-02-14 16:49
|
|
Idzie po mojej myśli
|
~Mentor
|
1
|
2025-02-14 16:07
|
|
Kto przegapił dołek... :) up up up
|
~Longterm
|
1
|
2025-02-14 15:12
|
|
Jak tam Marian już odkupiłeś?
|
~Tl
|
5
|
2025-02-14 15:05
|
|
czekam az krotki bedzie musial odkupic pozycje
|
~gsgffdgs
|
21
|
2025-02-14 14:56
|
|
Jeszcze nie jest za drogo by kupić
|
~Dziadzia
|
1
|
2025-02-14 14:34
|