Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Spółki WIG 20 40 80 kosmos Xtb porażka WIG co się dzieje.. ~Bond 1 2025-02-19 00:06
Parkiet wywiad ~T1000 2 2025-02-18 23:05
Ja swoje sprzedam 31 marca ~Mentor 2 2025-02-18 21:29
Xtb ~Mentor 3 2025-02-18 21:21
wig20 / xtb ~locker 11 2025-02-18 20:09
Kto nie kupi przed 70 będzie żałować, bo już nigdy nie spadnie mara12 1 2025-02-18 15:26
Jeszcze 3 zł i wyjdę na zero ~Mentor 3 2025-02-18 14:20
skup ~Siara 16 2025-02-18 14:18
Teraz wydatki żeby miliardy zarabiać rocznie a za kilka lat kwartalnie ~Ath 9 2025-02-18 14:07
Jak tam Wasza perełka??? ~Marian 3 2025-02-18 13:58
Wyniki VI kwartał ~Siara 21 2025-02-18 13:43
SMA200 ~Siara 24 2025-02-18 13:40
Coraz więcej przypadków błędów w pit 8c ~Dejw 10 2025-02-18 13:38
Hiperbola na Dax, będzie się działo... ~makler 5 2025-02-18 12:34
Polityka Trampa nakreca zyski XTB ~sk 1 2025-02-18 10:16
Podbitka przez fundy 12 dni przed ABB techni 2 2025-02-18 09:49
Dzisiaj ostatnia okazja na zakupy poniżej 70 a potem kastra 6 2025-02-18 09:14
To jest totalna promocja , musicie kupić kastra 1 2025-02-18 08:55
luka na 74 musi być zamknięta i basta ~Dexter 9 2025-02-18 01:03
Mega zmienność na crypto a jeszcze się na dobre nie rozkręciła. ~Good 15 2025-02-17 22:59
Oni nie pompują kursu pod ABB kastra 2 2025-02-17 22:14
Nigdy nie nauczycie się tej spółki ~Bambi22 9 2025-02-17 21:32
Kupujcie kupujcie to jest totalna okazja kastra 5 2025-02-17 17:54
Przyjdzie po cichu ABB I zjazd w jeden dzień na 60 kastra 9 2025-02-17 14:45
ATH - pytania ~locker 6 2025-02-17 11:42
Teraz będą do wzrosty pod dywidendę. ~Junkers 1 2025-02-17 10:48
Kto miał sprzedać- sprzedał ~Bart 3 2025-02-17 09:46
Piotr Cymcyk i Marcin Tuszkiewicz powiedzieli że ABB mara12 15 2025-02-17 08:51
Od dzisiaj już tylko wzrosty , zaraz ATH i po chwili 95zł mara12 1 2025-02-17 08:05
Coraz gorzej piszą znaczy jutro up ~StaryLis 5 2025-02-17 08:04
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.