Pytam poważnie, chcę poznać opinię innych. Ja swoje wpisałem obok. Bez spamu i dogryzania proszę.
1) Kiedy obstawiacie ABB? Bo ja jeśli będzie, to uważam że pod koniec marca najwcześniej.
2) Jaką wartość osiągnie najbliższe ATH? Ja obstawiam okolice 90-95 zł.
3) Czy był już wykup akcji przez XTB, czy myślicie że dopiero będzie? Ja uważam, że się zacznie przed ABB i wtedy będzie mocne wybicie.