Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
poradnik - jak z konta demo wypłacić srodki? ~ath 1 2025-02-21 18:38
Lecimy do góry koniec spadków mara12 4 2025-02-21 18:18
XTB to przecież najlepsza spółka , kupujcie to okazja naprawdę techni 4 2025-02-21 17:06
Na demo nie mam ike ~Mentor 1 2025-02-21 16:40
Chile - nowa licencja ~bbd 6 2025-02-21 15:00
Pit 8c ~Prezes_klubu_tecza 22 2025-02-21 14:54
jest dobrze, kupować ~Dexter 1 2025-02-21 11:44
Janek z Sajgonu podtrzymuje 75-80 zł jako przystanek przy ruchu w górę ~KolegaJanka 1 2025-02-21 09:47
Marcin ze Squaber podtrzymuje 50-54 zł moment wejścia kardib 3 2025-02-21 09:21
Chile - jest licencja ~Grek 8 2025-02-21 08:16
Czekamy na 60 zł ..... wkrótce ~Dolar 4 2025-02-21 01:25
60 mld na elektrownię atomową ~Tomek 4 2025-02-20 21:42
Kupujcie , kto sprzedaje tak tanio techni 5 2025-02-20 20:32
Kolejne licencje zabezpieczone ~Yeyueyee 6 2025-02-20 18:04
PZU PKO a szczególnie Orlen ponad 3 proc up a xtb słabiutko marcinl0 7 2025-02-20 14:22
dlaczego to znowu spada za mała dywidenda marcinl0 5 2025-02-20 14:14
ładna podbitka kursu przed abb ~jan_z_peronu 8 2025-02-20 12:06
słabiutko cd. ~nicspecjalnego 1 2025-02-20 09:48
Problem z wypłatą środków ~YG 7 2025-02-20 08:58
Analityk M.Chrzanowski uważa że są spore szanse na ABB techni 5 2025-02-20 08:06
nie będziecie kupować nie będzie rosło , prosta zasada giełdy ~WładcaGiełdy 3 2025-02-19 17:35
dlaczego to nie idzie za wigiem ? słabe to ~niepokojące 2 2025-02-19 17:31
A tymczasem Gold na ATH ~Hanys 4 2025-02-19 16:23
Koniec korekty wzrostowej , czy... ~niedźwiadek 4 2025-02-19 12:21
Niedźwiedzie przechodzą granicę...na baletowym rynku zaczyna się zjazd ? ~Dominicus 1 2025-02-19 11:26
Zmiennosc ~Bart 10 2025-02-19 08:53
Skoro oczekują mniejszych zysków w kolejnych latach to dywidenda mara12 1 2025-02-19 08:29
Wszyscy analne obniżają rekomendacje ~Ania 6 2025-02-19 07:59
Brazylia i Indonezja nadzieją XTB - parkiet.com - LINK ~Nemo75 1 2025-02-19 07:27
KRUK IV kw. konsensus 175M, wynik 115M dimmu3 5 2025-02-19 07:24
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.