|
Czy popyt się pojawi?
|
techni
|
4
|
2025-02-25 04:05
|
|
Gdyby pojawiła się blokada na Trolli na Bankierze
|
~Analityk_Trolli
|
8
|
2025-02-25 04:03
|
|
tapniecie na wiguniu
|
~afadfasas
|
2
|
2025-02-25 00:01
|
|
Ziutek mówi że będzie zaraz 60 zł
|
~Dolar
|
2
|
2025-02-24 21:07
|
|
Za 10 dni może być ABB
|
mara12
|
18
|
2025-02-24 20:29
|
|
No już mlotkarze koniec
|
~mabmab
|
4
|
2025-02-24 17:47
|
|
Kurs
|
~Siara
|
14
|
2025-02-24 17:05
|
|
Może to tylko ja , ale dla mnie cena nie jest atrakcyjna
|
techni
|
4
|
2025-02-24 16:59
|
|
Kupują po 68 a za tydzień walną ABB I 58 się pojawi
|
techni
|
4
|
2025-02-24 16:51
|
|
Szmata na podlodze - tak o kursie wypowiadal sie
|
~Jwjw
|
1
|
2025-02-24 16:49
|
|
Znowu awaria ???
|
~Carlos
|
4
|
2025-02-24 09:34
|
|
kontrakty !!!!!!
|
~niedźwiadek
|
2
|
2025-02-24 09:29
|
|
Dzisiaj jest super dzień żeby kupić XTB a to dlatego
|
techni
|
1
|
2025-02-24 08:07
|
|
Jutro to będzie uciekaj każdy gdzie kto może
|
~Dolar
|
6
|
2025-02-24 07:34
|
|
czy zarząd dokupuje akcji własnych xtb z rynku podobnie jak prezes pzu
|
marcinl0
|
7
|
2025-02-24 07:19
|
|
Czekamy na ABB i zjazd na 58 zł
|
~Dolar
|
10
|
2025-02-23 20:57
|
|
Od jutra już tylko góra , koniec marazmu
|
techni
|
1
|
2025-02-23 19:49
|
|
Będzie będzie
|
~Mentor
|
1
|
2025-02-23 19:16
|
|
Rozczarowuje już dawno powinno być 80 - a meczymy sie z przebiciem 70
|
marcinl0
|
1
|
2025-02-23 19:02
|
|
Za 7 dni w każdym momencie będzie mogło zostać ogłoszone ABB
|
techni
|
6
|
2025-02-23 17:13
|
|
Chile i Brazylia - 250 000 000 ludzi
|
~marco
|
16
|
2025-02-23 16:35
|
|
Czekamy na kurs trzycyftowy
|
~Kuba
|
1
|
2025-02-23 16:07
|
|
Czyli przy pesymistycznym scenariuszu 81,30. Ile przy neutralnym?
|
~Ath
|
17
|
2025-02-23 12:41
|
|
Dywidenda da 5zł a ABB odbierze 8 zł
|
techni
|
6
|
2025-02-23 12:15
|
|
Janek z Sajgonu się martwi czy farma weekend zamknięta?
|
~KolegaJanka
|
1
|
2025-02-22 16:13
|
|
nadchodzi KRACH, jak XTB sobie poradzi? czy zarobi kokosy?
|
~Dexter
|
3
|
2025-02-22 15:51
|
|
Jak widzicie ABB za 9 dni?
|
~Marcin21
|
9
|
2025-02-22 12:33
|
|
Korekta na NYSE
|
~niedźwiadek
|
4
|
2025-02-21 22:24
|
|
Fundusz manipulował akcjami na GPW? KNF zawiadomiła prokuraturę
|
~xzx
|
3
|
2025-02-21 21:49
|
|
Powrócił król Mentor
|
techni
|
6
|
2025-02-21 21:33
|