|
Boją się że im kurs odjedzie
|
kardib
|
2
|
2025-02-26 12:30
|
|
Kupujcie bo główny ABB nie zrobi
|
kardib
|
1
|
2025-02-26 10:53
|
|
Wiele mądrych osób na tym forum siedzi
|
kardib
|
1
|
2025-02-26 10:47
|
|
komiczny mikrowzrościk zaraz zostanie zdławiony
|
~tendencja
|
3
|
2025-02-26 09:42
|
|
Był rajd z 63.5 na 69 to naturalne że korekta musi przyjść
|
kardib
|
9
|
2025-02-26 09:39
|
|
Moim zdaniem z wykresu wynika
|
~Początkujący
|
4
|
2025-02-26 07:07
|
|
Co za dno może ktoś wytłumaczy co naganiał po 77
|
marcinl0
|
4
|
2025-02-26 00:03
|
|
Piotr Cymcyk z DNA Rynków na grupie
|
~Mariusz
|
1
|
2025-02-25 21:40
|
|
Dramat akcjonariuszy trwa
|
~Marian
|
10
|
2025-02-25 21:13
|
|
Ale byłaby beka jak by nie zrobili abb xd
|
~TylkoXTB
|
9
|
2025-02-25 21:10
|
|
ABB to tylko 10/15% , znacznie większym problemem jest
|
kardib
|
4
|
2025-02-25 21:09
|
|
ABB to jedno ale mało istotne , ważniejsze jest
|
kardib
|
10
|
2025-02-25 19:46
|
|
Zmiennosc?
|
~Bart
|
10
|
2025-02-25 17:09
|
|
"Dramat akcjonariuszy"...
|
~locker
|
3
|
2025-02-25 17:05
|
|
Trzymać akcje
|
~Mentor
|
1
|
2025-02-25 16:53
|
|
Brak słów
|
~Borsuk
|
11
|
2025-02-25 16:37
|
|
kiepskie akcje nieudana inwestycja nie kupujcie tego
|
~trudno
|
2
|
2025-02-25 16:25
|
|
No rewelacja to xtb
|
~Yeti
|
2
|
2025-02-25 16:25
|
|
kiedy informacja o proponowanej wysokosci dywidendy za 2024?
|
~mabmab
|
14
|
2025-02-25 15:48
|
|
TIP spekulacyjny! Zagranie short na
|
~Dexter
|
1
|
2025-02-25 15:45
|
|
Pluszowe miśki czują...klimat...Cielaczki...BIZNES OGRANICZONY...?
|
~Dominicus
|
4
|
2025-02-25 14:51
|
|
Przecielki o ABB ?
|
~niedźwiadek
|
1
|
2025-02-25 12:17
|
|
To jest taki super fajny papier ,kupujcie go to okazja życia
|
techni
|
1
|
2025-02-25 11:58
|
|
Pierwsze półrocze konsolidacja na rynkach światowych = brak zysków Xtb
|
~rozsądny
|
7
|
2025-02-25 11:14
|
|
8 mln w 2 h w trendzie spadkowym
|
~Xib
|
1
|
2025-02-25 11:03
|
|
Przed ABB fajnie jakbyśmy zrobili 62 zł
|
techni
|
7
|
2025-02-25 10:53
|
|
jakie to dramatycznie słabe niesamowite
|
~dółnieustanny
|
2
|
2025-02-25 10:13
|
|
Znowu to samo. Niby negatywne info o wig i straszenie
|
~Bambi22
|
4
|
2025-02-25 10:02
|
|
Za 5 dni może być ABB
|
techni
|
9
|
2025-02-25 08:21
|
|
Gdyby pojawiła się blokada na CFD w EU
|
techni
|
15
|
2025-02-25 08:18
|