Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Boją się że im kurs odjedzie kardib 2 2025-02-26 12:30
Kupujcie bo główny ABB nie zrobi kardib 1 2025-02-26 10:53
Wiele mądrych osób na tym forum siedzi kardib 1 2025-02-26 10:47
komiczny mikrowzrościk zaraz zostanie zdławiony ~tendencja 3 2025-02-26 09:42
Był rajd z 63.5 na 69 to naturalne że korekta musi przyjść kardib 9 2025-02-26 09:39
Moim zdaniem z wykresu wynika ~Początkujący 4 2025-02-26 07:07
Co za dno może ktoś wytłumaczy co naganiał po 77 marcinl0 4 2025-02-26 00:03
Piotr Cymcyk z DNA Rynków na grupie ~Mariusz 1 2025-02-25 21:40
Dramat akcjonariuszy trwa ~Marian 10 2025-02-25 21:13
Ale byłaby beka jak by nie zrobili abb xd ~TylkoXTB 9 2025-02-25 21:10
ABB to tylko 10/15% , znacznie większym problemem jest kardib 4 2025-02-25 21:09
ABB to jedno ale mało istotne , ważniejsze jest kardib 10 2025-02-25 19:46
Zmiennosc? ~Bart 10 2025-02-25 17:09
"Dramat akcjonariuszy"... ~locker 3 2025-02-25 17:05
Trzymać akcje ~Mentor 1 2025-02-25 16:53
Brak słów ~Borsuk 11 2025-02-25 16:37
kiepskie akcje nieudana inwestycja nie kupujcie tego ~trudno 2 2025-02-25 16:25
No rewelacja to xtb ~Yeti 2 2025-02-25 16:25
kiedy informacja o proponowanej wysokosci dywidendy za 2024? ~mabmab 14 2025-02-25 15:48
TIP spekulacyjny! Zagranie short na ~Dexter 1 2025-02-25 15:45
Pluszowe miśki czują...klimat...Cielaczki...BIZNES OGRANICZONY...? ~Dominicus 4 2025-02-25 14:51
Przecielki o ABB ? ~niedźwiadek 1 2025-02-25 12:17
To jest taki super fajny papier ,kupujcie go to okazja życia techni 1 2025-02-25 11:58
Pierwsze półrocze konsolidacja na rynkach światowych = brak zysków Xtb ~rozsądny 7 2025-02-25 11:14
8 mln w 2 h w trendzie spadkowym ~Xib 1 2025-02-25 11:03
Przed ABB fajnie jakbyśmy zrobili 62 zł techni 7 2025-02-25 10:53
jakie to dramatycznie słabe niesamowite ~dółnieustanny 2 2025-02-25 10:13
Znowu to samo. Niby negatywne info o wig i straszenie ~Bambi22 4 2025-02-25 10:02
Za 5 dni może być ABB techni 9 2025-02-25 08:21
Gdyby pojawiła się blokada na CFD w EU techni 15 2025-02-25 08:18
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.