Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Mój konsensus to strata netto w wynikach za I półrocze 2025. ~rozsądny 1 2025-03-03 11:48
A tyle razy mowilem ze tylko Orlen ~Marian 2 2025-03-03 11:33
Regulacje blokujące CFD w Europie techni 17 2025-03-03 10:24
A jeśli wyniki za 1 kwartał rozczarują to kierunek 40zł kardib 2 2025-03-03 10:15
bambiki sprzedają, a fundusze? ~locker 3 2025-03-03 09:36
zagranica przyciska wig20 po wariactwie JD Vance + Trumpa ~fafdfd 1 2025-03-03 09:34
Denko się urwało ~mc2 3 2025-03-03 09:26
ŻAŁOSNY KOMEDIODRAMAT Z TYM i pomyłka zupełna ~nicszczególnego 2 2025-03-03 09:17
BNP PARIBAS aktualizacja portfela kardib 5 2025-03-02 22:57
Jazda na krypto ~Bart 1 2025-03-02 22:07
Zmienność. W KOŃCU!!! ~Ath 19 2025-03-02 12:50
Nie będzie ABB ~Mentor 14 2025-03-01 23:22
Panie Mentorze mara12 4 2025-03-01 15:37
Informacja o ABB kastra 18 2025-03-01 14:48
teraz tylko XPLUS - XPL umowa z Microsoft, Coca-Colą ~kornelia 12 2025-03-01 10:11
Będzie gorąco ~Mentor 3 2025-03-01 09:59
Zmienność to chyba będzie ~jjj 3 2025-02-28 21:35
Poniedziałek chwilą prawdy - będzie ABB czy nie ~Ath 3 2025-02-28 17:24
Oby dało radę nactrwale przebić 70 są bardziej niedowartościowane spółki marcinl0 2 2025-02-28 17:24
ABB dopiero od 2 marca będzie mogło być, jest dużo czasu jeszcze kastra 4 2025-02-28 17:20
Na ile to idzie 80 czy 100 ~Yeti 10 2025-02-28 15:21
Oby to wyczekiwane ABB nie dobiło kursu na 40-42 zł marcinl0 17 2025-02-28 15:08
No kupujcie te akcje , to jest totalna okazja kardib 4 2025-02-28 14:50
Pogrom na bitcoinach i innych śmieciach ~niedźwiadek 9 2025-02-28 14:49
ABB ~Nowy 4 2025-02-28 14:21
Co mam robić ? ~Mentor 19 2025-02-28 13:13
Piramida Ponziego krypto śmieci pęka ~Dexter 2 2025-02-28 11:10
Od poniedziałku może być ABB techni 11 2025-02-28 10:58
Kto grabi XTB z CFD przy takiej przewidywalnym rynku techni 4 2025-02-28 10:11
Ponad 70 tys nowych klientów w styczniu a tu jakieś niemoty ~Xtb 4 2025-02-28 09:41
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.