Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Mieliśmy kilka dni zmienności a to oznacza techni 3 2025-02-28 08:51
Proszę o spokój ~Turysta 2 2025-02-28 08:34
Abeee beee kto kupił jutro techni 5 2025-02-28 07:23
Powtórka z MRC - taki bedzie finał ~DozywotniHak 1 2025-02-28 00:24
Paypal z płatnościami ~Kaczan 2 2025-02-27 22:54
krypto klękają zaczyna się krach stulecia ~makler 5 2025-02-27 21:17
Giełda jest bardzo prosta. safen 31 2025-02-27 17:19
AI mówi mi że wpisy na forum bankiera sa nic nie warte ~Malcolm 2 2025-02-27 16:12
świetne akcje kupujta do woli codziennie 2 % tańsze ! łokazja jak nic ! ~tomabyćmocarz 1 2025-02-27 15:59
To jest super spółka , podbijcie chce do shorta wrócić techni 5 2025-02-27 15:53
Stado wełniastych istot ~Juchas 1 2025-02-27 15:13
ABB w XTB ~Krejzol 24 2025-02-27 14:38
Obyśmy w kolejnym tygodniu obudzili się z info o ABB techni 6 2025-02-27 12:48
Nawet jak będzie to ABB to co? ~Tl 6 2025-02-27 11:52
Za niedługo rocznica ~Hue 3 2025-02-27 10:16
Spadek ~Morszczuk 1 2025-02-27 10:08
Orlen 6 zł dywidenda ~Borsuk 5 2025-02-27 09:49
ahahahaha z rana -2% oj mocarzyku mocarzyku słabo ~przeciętneakcje 1 2025-02-27 09:36
Macie obsesję ABB ~mabmab 2 2025-02-27 08:26
Wyniki Budimex ~Stary_Nowicjusz 13 2025-02-27 06:37
Już od poniedziałku będzie mogło zostać przeprowadzone ABB kastra 9 2025-02-27 06:18
Koniec spadków !!! ~niedźwiadek 7 2025-02-26 22:14
Zamknąłem shorta, wygraliście kastra 7 2025-02-26 22:00
Ile razy mozna powtarzac ze akce z abebe ~AkcjeZabbWrynek 6 2025-02-26 20:24
hahaha a ja jutro dokupie na ike ~Mentor 3 2025-02-26 18:50
Jeśli stracę na shortowaniu XTB to pogodzę się z tym dlatego kastra 4 2025-02-26 16:54
Lecimy do góry koniec korekty kastra 1 2025-02-26 15:55
Przerwa techniczna ~Bodej 2 2025-02-26 15:51
czy ten ów mocarz skończy na minusie ? byłoby zabawnie ~przeciętneakcje 1 2025-02-26 15:50
Poklepujcie się po pleckach , gruby nie jest naiwny jak wy kardib 12 2025-02-26 15:27
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.