|
Mieliśmy kilka dni zmienności a to oznacza
|
techni
|
3
|
2025-02-28 08:51
|
|
Proszę o spokój
|
~Turysta
|
2
|
2025-02-28 08:34
|
|
Abeee beee kto kupił jutro
|
techni
|
5
|
2025-02-28 07:23
|
|
Powtórka z MRC - taki bedzie finał
|
~DozywotniHak
|
1
|
2025-02-28 00:24
|
|
Paypal z płatnościami
|
~Kaczan
|
2
|
2025-02-27 22:54
|
|
krypto klękają zaczyna się krach stulecia
|
~makler
|
5
|
2025-02-27 21:17
|
|
Giełda jest bardzo prosta.
|
safen
|
31
|
2025-02-27 17:19
|
|
AI mówi mi że wpisy na forum bankiera sa nic nie warte
|
~Malcolm
|
2
|
2025-02-27 16:12
|
|
świetne akcje kupujta do woli codziennie 2 % tańsze ! łokazja jak nic !
|
~tomabyćmocarz
|
1
|
2025-02-27 15:59
|
|
To jest super spółka , podbijcie chce do shorta wrócić
|
techni
|
5
|
2025-02-27 15:53
|
|
Stado wełniastych istot
|
~Juchas
|
1
|
2025-02-27 15:13
|
|
ABB w XTB
|
~Krejzol
|
24
|
2025-02-27 14:38
|
|
Obyśmy w kolejnym tygodniu obudzili się z info o ABB
|
techni
|
6
|
2025-02-27 12:48
|
|
Nawet jak będzie to ABB to co?
|
~Tl
|
6
|
2025-02-27 11:52
|
|
Za niedługo rocznica
|
~Hue
|
3
|
2025-02-27 10:16
|
|
Spadek
|
~Morszczuk
|
1
|
2025-02-27 10:08
|
|
Orlen 6 zł dywidenda
|
~Borsuk
|
5
|
2025-02-27 09:49
|
|
ahahahaha z rana -2% oj mocarzyku mocarzyku słabo
|
~przeciętneakcje
|
1
|
2025-02-27 09:36
|
|
Macie obsesję ABB
|
~mabmab
|
2
|
2025-02-27 08:26
|
|
Wyniki Budimex
|
~Stary_Nowicjusz
|
13
|
2025-02-27 06:37
|
|
Już od poniedziałku będzie mogło zostać przeprowadzone ABB
|
kastra
|
9
|
2025-02-27 06:18
|
|
Koniec spadków !!!
|
~niedźwiadek
|
7
|
2025-02-26 22:14
|
|
Zamknąłem shorta, wygraliście
|
kastra
|
7
|
2025-02-26 22:00
|
|
Ile razy mozna powtarzac ze akce z abebe
|
~AkcjeZabbWrynek
|
6
|
2025-02-26 20:24
|
|
hahaha a ja jutro dokupie na ike
|
~Mentor
|
3
|
2025-02-26 18:50
|
|
Jeśli stracę na shortowaniu XTB to pogodzę się z tym dlatego
|
kastra
|
4
|
2025-02-26 16:54
|
|
Lecimy do góry koniec korekty
|
kastra
|
1
|
2025-02-26 15:55
|
|
Przerwa techniczna
|
~Bodej
|
2
|
2025-02-26 15:51
|
|
czy ten ów mocarz skończy na minusie ? byłoby zabawnie
|
~przeciętneakcje
|
1
|
2025-02-26 15:50
|
|
Poklepujcie się po pleckach , gruby nie jest naiwny jak wy
|
kardib
|
12
|
2025-02-26 15:27
|