|
Spółka falsyfikat kasyno Omara się kończy
|
~Hebeb
|
1
|
2025-03-04 10:54
|
|
Trump ..XTB liczy na Ciebie
|
~Malcolm
|
1
|
2025-03-04 10:50
|
|
Im bliżej ABB tym większą podaż zobaczymy
|
kastra
|
3
|
2025-03-04 10:32
|
|
Ale żniwa, powtórka z 1q 2020
|
~makler
|
1
|
2025-03-04 10:25
|
|
Powoli się będzie osuwać w marcu przed ABB
|
kastra
|
1
|
2025-03-04 10:11
|
|
napiszcie mi dlaczego on jest taki pomarańczowy na gębie bo nie rozumiem
|
~usapośmiewiskiem
|
1
|
2025-03-04 09:54
|
|
Piękna rzeź wszystkiego, piękna zmienność
|
~Hue_hue
|
16
|
2025-03-04 09:51
|
|
Ciekawe kto ostatni zgasi światło przed ABB
|
kastra
|
2
|
2025-03-04 08:09
|
|
Przy jakim kursie XTB p. Zabłocki będzie najbogatszym Polakiem?
|
~Romuald
|
3
|
2025-03-04 07:08
|
|
W kierunku 75
|
~nc
|
6
|
2025-03-04 07:07
|
|
armagedon na krypto śmieciach, ciekawa sytuacja na USDCNH
|
~Dexter
|
1
|
2025-03-04 00:06
|
|
Już Kaczan i spółka zaczęła pisać to samo gdy kurs był 75+
|
kastra
|
9
|
2025-03-03 21:37
|
|
ABB będzie ciążyć , ktoś kupi i po kilku godzinach
|
kastra
|
6
|
2025-03-03 21:35
|
|
I co ? Nie ma ABB !!!
|
~Mentor
|
5
|
2025-03-03 19:03
|
|
Jeśli Trump
|
~hr_aabia
|
1
|
2025-03-03 18:56
|
|
jak to możliwe że zlecenie kupna po 64.60 nie zostało zrealizowane ..
|
~JR
|
2
|
2025-03-03 17:29
|
|
Short sprzedany ,teraz kupujcie z 3 zł chce
|
kastra
|
7
|
2025-03-03 17:13
|
|
Dax na ath!
|
~Hanys
|
1
|
2025-03-03 16:26
|
|
Trzeba przyznać, że zmienność dopisuje
|
~mocarz
|
1
|
2025-03-03 16:00
|
|
❌❌❌ Ranking spółek typowanych do dużych wzrostów ❌❌❌
|
~jurek
|
2
|
2025-03-03 15:49
|
|
Czy jest jakiś powód tych spadków?
|
~Jasiek
|
4
|
2025-03-03 15:37
|
|
Zobaczcie jaki jest silny kurs
|
~Mentor
|
1
|
2025-03-03 15:29
|
|
Do dywidendy 2 miesiące a ci stracą 2x na ABB
|
kastra
|
2
|
2025-03-03 15:00
|
|
Kupujcie no , to jest totalna okazja
|
mara12
|
5
|
2025-03-03 14:52
|
|
Podbijajcie kurs Jakub Zabłocki się cieszy
|
kastra
|
5
|
2025-03-03 14:31
|
|
wyleszczanie
|
~prawda
|
4
|
2025-03-03 14:19
|
|
Będzie ABC..
|
~mabmab
|
18
|
2025-03-03 14:12
|
|
Ja nie chce zarobić na tym, liczę jedynie by ABB
|
kardib
|
4
|
2025-03-03 13:47
|
|
Jest jeszcze sens zakładać w XTB konto skoro kurs wskazuje że to
|
~Ali
|
10
|
2025-03-03 13:32
|
|
Do kolejnych wyników 2 miesiące a ktoś to kupuje
|
mara12
|
3
|
2025-03-03 13:31
|