Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Spółka falsyfikat kasyno Omara się kończy ~Hebeb 1 2025-03-04 10:54
Trump ..XTB liczy na Ciebie ~Malcolm 1 2025-03-04 10:50
Im bliżej ABB tym większą podaż zobaczymy kastra 3 2025-03-04 10:32
Ale żniwa, powtórka z 1q 2020 ~makler 1 2025-03-04 10:25
Powoli się będzie osuwać w marcu przed ABB kastra 1 2025-03-04 10:11
napiszcie mi dlaczego on jest taki pomarańczowy na gębie bo nie rozumiem ~usapośmiewiskiem 1 2025-03-04 09:54
Piękna rzeź wszystkiego, piękna zmienność ~Hue_hue 16 2025-03-04 09:51
Ciekawe kto ostatni zgasi światło przed ABB kastra 2 2025-03-04 08:09
Przy jakim kursie XTB p. Zabłocki będzie najbogatszym Polakiem? ~Romuald 3 2025-03-04 07:08
W kierunku 75 ~nc 6 2025-03-04 07:07
armagedon na krypto śmieciach, ciekawa sytuacja na USDCNH ~Dexter 1 2025-03-04 00:06
Już Kaczan i spółka zaczęła pisać to samo gdy kurs był 75+ kastra 9 2025-03-03 21:37
ABB będzie ciążyć , ktoś kupi i po kilku godzinach kastra 6 2025-03-03 21:35
I co ? Nie ma ABB !!! ~Mentor 5 2025-03-03 19:03
Jeśli Trump ~hr_aabia 1 2025-03-03 18:56
jak to możliwe że zlecenie kupna po 64.60 nie zostało zrealizowane .. ~JR 2 2025-03-03 17:29
Short sprzedany ,teraz kupujcie z 3 zł chce kastra 7 2025-03-03 17:13
Dax na ath! ~Hanys 1 2025-03-03 16:26
Trzeba przyznać, że zmienność dopisuje ~mocarz 1 2025-03-03 16:00
❌❌❌ Ranking spółek typowanych do dużych wzrostów ❌❌❌ ~jurek 2 2025-03-03 15:49
Czy jest jakiś powód tych spadków? ~Jasiek 4 2025-03-03 15:37
Zobaczcie jaki jest silny kurs ~Mentor 1 2025-03-03 15:29
Do dywidendy 2 miesiące a ci stracą 2x na ABB kastra 2 2025-03-03 15:00
Kupujcie no , to jest totalna okazja mara12 5 2025-03-03 14:52
Podbijajcie kurs Jakub Zabłocki się cieszy kastra 5 2025-03-03 14:31
wyleszczanie ~prawda 4 2025-03-03 14:19
Będzie ABC.. ~mabmab 18 2025-03-03 14:12
Ja nie chce zarobić na tym, liczę jedynie by ABB kardib 4 2025-03-03 13:47
Jest jeszcze sens zakładać w XTB konto skoro kurs wskazuje że to ~Ali 10 2025-03-03 13:32
Do kolejnych wyników 2 miesiące a ktoś to kupuje mara12 3 2025-03-03 13:31
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.