Rok temu po 43 zł było ABB z rekordową ilością akcji, to teraz 12 miesiecy później 50% wyżej nie zrobią bo za tanio haha. Się zdziwicie , jak zobaczycie po której sesji komunikat to wam serduszko szybciej zabije , a jak rano przez kilka minut XTB się nie otworzy , będziecie w tym czasie wspominać cenę 66 zł jaka to była dobra cena.