Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
XTB zarabia najlepiej na ciągłych trendach nie jak teraz techni 5 2025-03-05 07:29
⛔⛔⛔ Wybicie DOŁEM faktem a to ZMIECIE kurs na WSPARCIE 38 zł = 38 zł⛔⛔⛔ ~38ziko38 5 2025-03-05 05:40
Co by nie mówić kurs XTB zachowuje się słabo ale ~Alibaba 6 2025-03-05 02:47
Jeszcze jedna sprawa ~Waldemar_Hak 5 2025-03-05 02:46
Indeksy, waluty ~Bart 9 2025-03-04 22:47
W tym tygodniu 5 z przodu a Wy sie dalej pocieszajcie ~Marian 17 2025-03-04 19:22
Kiedy inwestorzy zrozumieją że dzięki tej zmienności XTB ZARABIA ~Asth 8 2025-03-04 19:14
a gdzie się podziała trollownia naganiająca na wzrosty na xtb? ~jan_z_peronu 7 2025-03-04 18:39
Skoro jesteście pewni przebicia konsensusu techni 3 2025-03-04 18:15
Tylko dzisiaj xtb pewnie zarobiło 10mln ~Bana 5 2025-03-04 17:25
Właśnie o takiej zmienności mówił Prezes ~Paweł 2 2025-03-04 17:13
klepie lepiej niż najman nowy_1 1 2025-03-04 16:53
Trump wprowadzi jutro cła dimmu3 4 2025-03-04 16:50
na wykresie widać potencjał ~AT 1 2025-03-04 16:48
Znowu dokupiłem ~Waldemar_Hak 4 2025-03-04 16:35
Ale podaż ciśnie, boją się trzymać akcje XTB? Przecież zmienność ~Ali 5 2025-03-04 16:18
To na pewno ~Xxx 1 2025-03-04 16:16
I co ? Nie ma ABB !!! ~Mentor 9 2025-03-04 16:03
Fantastyczna spółka ~saruman 16 2025-03-04 15:50
❌❌❌ XTB wydaję się dobrą spółką. Dlaczego? ❌❌❌ ~Kamil 2 2025-03-04 15:25
Analitycy BM BNP Paribas maja racje ~Przemek 7 2025-03-04 14:54
to jest tak kiepskie że właściwie nie ma już o czym mówić ~bardzosłabeakcje 1 2025-03-04 14:50
Xtb to nie Bank ~Marcin 1 2025-03-04 14:49
Kurs stoi nad przepaścią ~AT 6 2025-03-04 14:00
Orlen wyprzedza ~Marian 1 2025-03-04 13:15
Już zaraz za chwileczkę ~Marian 1 2025-03-04 13:07
mara12 i kardib to ci sami ludzie ~Kaczan 20 2025-03-04 12:39
kolbo kukurydzy ~mabmab 1 2025-03-04 12:27
Klepanie po plecach c.d. ~2533 1 2025-03-04 11:51
ABB ~xzx 2 2025-03-04 11:12
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.