Każda okazja do żeby sprzedawać jest niemiłosiernie wykorzystywana.
Obojętnie czy plotki, zakazy, wyniki, ABB, cła etc
Kolejne 5% w dół.
WIG20 po dzisiejszej korekcie wciąż +15% YTD a XTB oczywiście bryluje w korekcie a YTD juz minus 10%.
Czekam tylko na info o dywidendzie (co mam nadzieję podbije kurs) i ruszam z redukcją.
Zabawy z kursem XTB to najzwyczajniej szulernia, tak jak i sam działalnośc spółki. Nie ma tu zadnej konsekwencji i logiki.