|
Na co wydam dywidendę ?
|
~Mentor
|
4
|
2025-03-08 15:48
|
|
Nie mogę wypłacić.
|
~Marek
|
4
|
2025-03-08 14:13
|
|
Sprzedałem cdr i kupiłem
|
~Mentor
|
8
|
2025-03-08 09:27
|
|
Mam nadzieję że w marcu trwale przebije 70 pod dywidendę rozwój
|
marcinl0
|
1
|
2025-03-07 22:40
|
|
Occasio furem facir
|
~Normalny
|
8
|
2025-03-07 22:36
|
|
Pięknie shorty na CFD siadają , rynek dla spekulantów
|
techni
|
7
|
2025-03-07 16:19
|
|
Wzrost wydatków na marketing o 80% - policja!!!
|
dimmu3
|
6
|
2025-03-07 16:18
|
|
Czyżby mentor na zakupach?
|
~Dexter
|
4
|
2025-03-07 12:38
|
|
Kto cały czas wywala akcje?
|
~Xxx
|
22
|
2025-03-07 11:59
|
|
Ciekawe kiedy pojawi się informacja
|
techni
|
6
|
2025-03-07 11:49
|
|
Jestem rozczarowany
|
~KochamSpadzie
|
4
|
2025-03-07 08:26
|
|
Zrobią tu to samo co z Cinkciarzem
|
~Fruu
|
4
|
2025-03-07 07:49
|
|
ABB nie będzie :) jedziemy na 80
|
~Mentor
|
7
|
2025-03-06 21:38
|
|
Jakby jeszcze dywidenda byłaby 6 zł jak na Orlenie to kurs pow 70
|
marcinl0
|
9
|
2025-03-06 15:40
|
|
to jest słabe i zaraz puści dołem
|
~nicztegoniebędzie
|
5
|
2025-03-06 11:07
|
|
Rozpoczął się piękny czas dla XTB
|
dimmu3
|
14
|
2025-03-06 11:06
|
|
Mentor jak to widzisz?
|
~WładcaGiełdy
|
1
|
2025-03-06 11:06
|
|
Morningstar - stan na 28.02.2023.
|
~makler
|
24
|
2025-03-06 10:24
|
|
Zmiennosc
|
~Bart
|
4
|
2025-03-06 09:29
|
|
Larry Fink dla XTB
|
~Hue_hue
|
1
|
2025-03-05 20:27
|
|
Jutro odbicie !!!
|
~niedźwiadek
|
5
|
2025-03-05 18:33
|
|
trzeba byc szalonym zeby teraz kupowac akcje przed ABB
|
~heh
|
4
|
2025-03-05 18:14
|
|
Dokupię - ale dopiero po abb i po dywidendzie może być po ok 40
|
marcinl0
|
8
|
2025-03-05 17:51
|
|
Proste porównanie: widzę ok 50 proc zysku na xtb a na innych ok 100 proc
|
marcinl0
|
1
|
2025-03-05 16:48
|
|
Ropa
|
~Paweł
|
1
|
2025-03-05 16:48
|
|
JEŚLI ABB nie będzie, walor w górę?
|
~WróżbitaM
|
1
|
2025-03-05 12:41
|
|
czy ten żenujący mikrowzrościk zostanie utrzymany ? moim zdaniem skiśnie
|
~wielonikowiec
|
1
|
2025-03-05 11:56
|
|
DAX trzecią sesję z rzędu lata po +/- 1000 pkt
|
~makler
|
1
|
2025-03-05 10:51
|
|
Zmienność jak w 1q2020 góra dół
|
~Ath
|
3
|
2025-03-05 10:03
|
|
jak rynek spada, xtb spada najbardziej, jak rosnie, rosnie najmniej
|
~heh
|
4
|
2025-03-05 09:44
|