Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Na co wydam dywidendę ? ~Mentor 4 2025-03-08 15:48
Nie mogę wypłacić. ~Marek 4 2025-03-08 14:13
Sprzedałem cdr i kupiłem ~Mentor 8 2025-03-08 09:27
Mam nadzieję że w marcu trwale przebije 70 pod dywidendę rozwój marcinl0 1 2025-03-07 22:40
Occasio furem facir ~Normalny 8 2025-03-07 22:36
Pięknie shorty na CFD siadają , rynek dla spekulantów techni 7 2025-03-07 16:19
Wzrost wydatków na marketing o 80% - policja!!! dimmu3 6 2025-03-07 16:18
Czyżby mentor na zakupach? ~Dexter 4 2025-03-07 12:38
Kto cały czas wywala akcje? ~Xxx 22 2025-03-07 11:59
Ciekawe kiedy pojawi się informacja techni 6 2025-03-07 11:49
Jestem rozczarowany ~KochamSpadzie 4 2025-03-07 08:26
Zrobią tu to samo co z Cinkciarzem ~Fruu 4 2025-03-07 07:49
ABB nie będzie :) jedziemy na 80 ~Mentor 7 2025-03-06 21:38
Jakby jeszcze dywidenda byłaby 6 zł jak na Orlenie to kurs pow 70 marcinl0 9 2025-03-06 15:40
to jest słabe i zaraz puści dołem ~nicztegoniebędzie 5 2025-03-06 11:07
Rozpoczął się piękny czas dla XTB dimmu3 14 2025-03-06 11:06
Mentor jak to widzisz? ~WładcaGiełdy 1 2025-03-06 11:06
Morningstar - stan na 28.02.2023. ~makler 24 2025-03-06 10:24
Zmiennosc ~Bart 4 2025-03-06 09:29
Larry Fink dla XTB ~Hue_hue 1 2025-03-05 20:27
Jutro odbicie !!! ~niedźwiadek 5 2025-03-05 18:33
trzeba byc szalonym zeby teraz kupowac akcje przed ABB ~heh 4 2025-03-05 18:14
Dokupię - ale dopiero po abb i po dywidendzie może być po ok 40 marcinl0 8 2025-03-05 17:51
Proste porównanie: widzę ok 50 proc zysku na xtb a na innych ok 100 proc marcinl0 1 2025-03-05 16:48
Ropa ~Paweł 1 2025-03-05 16:48
JEŚLI ABB nie będzie, walor w górę? ~WróżbitaM 1 2025-03-05 12:41
czy ten żenujący mikrowzrościk zostanie utrzymany ? moim zdaniem skiśnie ~wielonikowiec 1 2025-03-05 11:56
DAX trzecią sesję z rzędu lata po +/- 1000 pkt ~makler 1 2025-03-05 10:51
Zmienność jak w 1q2020 góra dół ~Ath 3 2025-03-05 10:03
jak rynek spada, xtb spada najbardziej, jak rosnie, rosnie najmniej ~heh 4 2025-03-05 09:44
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.