Forum giełdowe spółki VRG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
już szwalnia wymiekka zaraz dalsze nurkowanie na bazarowej szwalni ~Próchnik2 1 2020-06-16 12:20
ładnie wszystko odrabia ~oko 2 2020-06-16 09:11
jakie to uczucie posiadac w portfelu najgorsza spółke z odzieżówki?bu ha ~vrgburdelnakołach 9 2020-06-15 23:23
Kredyt PFR: co robią wielcy i VRG ~Valdi5 2 2020-06-15 09:43
życzę ale tak naprawde by ta śmieszna szwalnia skończyła jak próchnik tf ~próchnik2 1 2020-06-12 16:47
jazda w kierunku 1 zł rozpoczeta i tam przystanek na wieki taki to cud p ~vrgpięknebagno 1 2020-06-12 09:09
tko 2.50 i jazda na poludnie z tym cudownym papierkiem brawo ekipa jeeee ~vrgcudownypapier 1 2020-06-12 08:41
dzisiaj ładna wymianka ~steph 3 2020-06-10 18:18
kał ~krosno 1 2020-06-10 18:13
ratujcie kasę, uciekajcie stąd ! ~krosno 1 2020-06-10 15:27
koledzy kto chetny na denata odziezowego brać pełnymy garściami ścierwo ~vrgtodno 1 2020-06-10 14:37
śmieć do śmietnika ! ~krosno 1 2020-06-10 13:13
Proszę zdjąć z giełdy tego bankruta ~Krosno 1 2020-06-10 10:24
co tak słabo przecież to jest bankrut giełdowy sypać śmieciem dawać widł ~widłowydowideł 1 2020-06-10 09:25
gotowi na kolejne minus 5 a moze i wiecej he he he śmiecia najgorszy sor ~najgorszysortgpw 1 2020-06-10 09:20
codziennie minus 5 % ? ~oko 3 2020-06-09 14:10
dla naiwnych to nie jest korekta ten syf tak poprostu juz ma i miał bedz ~vrggównowarte 1 2020-06-09 12:47
wpakowani na mine vrg wystąp,mówiłem nie tykajcie tego łajna to jest syf ~vrgsyfityle 1 2020-06-09 12:41
coś nie pykło na najgorszym śmieciu gpw?to jest po prostu żenada TFU SYF ~vrgsterowanysmieć 1 2020-06-09 12:38
rośnie, ale zarząd ~ojj 2 2020-06-09 12:27
witam na pokładzie ~inwestor 19 2020-06-09 12:19
tylko widły na tym bagnie tylko widły na tym syfie widłowy wywalać śmiec ~vrgsyfityle 1 2020-06-09 11:38
nie tykać ścierwa aż spadnie poniżej 1 zł spekulacyjny syfilis nie tykać ~vrgsyfityle 1 2020-06-09 11:28
ha ha ha ale was oskubali z kasiory,teraz juz tylko nizej i nizej śmieć ~nowypróchnik 1 2020-06-09 11:07
lecimy ze śmieciem tam gdzie jego miejsce na 1 zł i boczniak na lata tfu ~vrgsyfityle 1 2020-06-09 09:48
banda ~oko 1 2020-06-08 13:30
śmieć wrócił na swoje tory,chwilowe ożywienie to spekula ubrała leszcza ~vrgsyfityle 1 2020-06-08 11:40
w 15 minut taki obrót?coś sie święci jak znam śmiecia czerwień wisi w po ~vrgsyfityle 3 2020-06-08 11:10
VISTULA śmieć się obudził ~kokoloko 9 2020-06-08 08:05
co to na śmieciu odziezowym sie odwala?ubieranie ulicy w syfiasty papier ~vrgsyfityle 12 2020-06-07 21:52
[x]
VRG 0,00% 5,22 2026-06-26 12:40:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.