|
już szwalnia wymiekka zaraz dalsze nurkowanie na bazarowej szwalni
|
~Próchnik2
|
1
|
2020-06-16 12:20
|
|
ładnie wszystko odrabia
|
~oko
|
2
|
2020-06-16 09:11
|
|
jakie to uczucie posiadac w portfelu najgorsza spółke z odzieżówki?bu ha
|
~vrgburdelnakołach
|
9
|
2020-06-15 23:23
|
|
Kredyt PFR: co robią wielcy i VRG
|
~Valdi5
|
2
|
2020-06-15 09:43
|
|
życzę ale tak naprawde by ta śmieszna szwalnia skończyła jak próchnik tf
|
~próchnik2
|
1
|
2020-06-12 16:47
|
|
jazda w kierunku 1 zł rozpoczeta i tam przystanek na wieki taki to cud p
|
~vrgpięknebagno
|
1
|
2020-06-12 09:09
|
|
tko 2.50 i jazda na poludnie z tym cudownym papierkiem brawo ekipa jeeee
|
~vrgcudownypapier
|
1
|
2020-06-12 08:41
|
|
dzisiaj ładna wymianka
|
~steph
|
3
|
2020-06-10 18:18
|
|
kał
|
~krosno
|
1
|
2020-06-10 18:13
|
|
ratujcie kasę, uciekajcie stąd !
|
~krosno
|
1
|
2020-06-10 15:27
|
|
koledzy kto chetny na denata odziezowego brać pełnymy garściami ścierwo
|
~vrgtodno
|
1
|
2020-06-10 14:37
|
|
śmieć do śmietnika !
|
~krosno
|
1
|
2020-06-10 13:13
|
|
Proszę zdjąć z giełdy tego bankruta
|
~Krosno
|
1
|
2020-06-10 10:24
|
|
co tak słabo przecież to jest bankrut giełdowy sypać śmieciem dawać widł
|
~widłowydowideł
|
1
|
2020-06-10 09:25
|
|
gotowi na kolejne minus 5 a moze i wiecej he he he śmiecia najgorszy sor
|
~najgorszysortgpw
|
1
|
2020-06-10 09:20
|
|
codziennie minus 5 % ?
|
~oko
|
3
|
2020-06-09 14:10
|
|
dla naiwnych to nie jest korekta ten syf tak poprostu juz ma i miał bedz
|
~vrggównowarte
|
1
|
2020-06-09 12:47
|
|
wpakowani na mine vrg wystąp,mówiłem nie tykajcie tego łajna to jest syf
|
~vrgsyfityle
|
1
|
2020-06-09 12:41
|
|
coś nie pykło na najgorszym śmieciu gpw?to jest po prostu żenada TFU SYF
|
~vrgsterowanysmieć
|
1
|
2020-06-09 12:38
|
|
rośnie, ale zarząd
|
~ojj
|
2
|
2020-06-09 12:27
|
|
witam na pokładzie
|
~inwestor
|
19
|
2020-06-09 12:19
|
|
tylko widły na tym bagnie tylko widły na tym syfie widłowy wywalać śmiec
|
~vrgsyfityle
|
1
|
2020-06-09 11:38
|
|
nie tykać ścierwa aż spadnie poniżej 1 zł spekulacyjny syfilis nie tykać
|
~vrgsyfityle
|
1
|
2020-06-09 11:28
|
|
ha ha ha ale was oskubali z kasiory,teraz juz tylko nizej i nizej śmieć
|
~nowypróchnik
|
1
|
2020-06-09 11:07
|
|
lecimy ze śmieciem tam gdzie jego miejsce na 1 zł i boczniak na lata tfu
|
~vrgsyfityle
|
1
|
2020-06-09 09:48
|
|
banda
|
~oko
|
1
|
2020-06-08 13:30
|
|
śmieć wrócił na swoje tory,chwilowe ożywienie to spekula ubrała leszcza
|
~vrgsyfityle
|
1
|
2020-06-08 11:40
|
|
w 15 minut taki obrót?coś sie święci jak znam śmiecia czerwień wisi w po
|
~vrgsyfityle
|
3
|
2020-06-08 11:10
|
|
VISTULA śmieć się obudził
|
~kokoloko
|
9
|
2020-06-08 08:05
|
|
co to na śmieciu odziezowym sie odwala?ubieranie ulicy w syfiasty papier
|
~vrgsyfityle
|
12
|
2020-06-07 21:52
|