Forum giełdowe spółki VRG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
lotos vs vrg ~elo 2 2020-07-14 17:01
Reprywatyzacja małymi kroczkami ? ~Bobas 1 2020-07-14 16:14
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
Nikt przy zdrowych zmysłach nie zostanie ani chwili dłuzej ewakuacja ~wieśprzejmujemiasto 1 2020-07-14 15:51
nie podobało się jak spadło po 2% ~oko 1 2020-07-14 15:33
No zaczęło się macie nowego starego prezydenta i Jaro sie rozkreca ~jarekwasdojedzie 1 2020-07-14 14:15
teraz wygrają kilka przetargów ~steph 4 2020-07-14 13:28
teraz będą sprzedawać święte obrazki i krzyżyki ~elektro 1 2020-07-14 13:22
Jak chcieliście tak macie pisiorski sługus prezesem i pyk minus 6% ~Pisiorskiezagrania 7 2020-07-14 12:30
prezes ~loo 14 2020-07-14 12:06
komu jeszcze? ~oko 1 2020-07-14 09:04
buahahah pisowski piesek prezesem VRG ~masakracja 2 2020-07-14 08:27
Vrg czerwony wstyd ~Oko 3 2020-07-13 15:45
Vrg polecana na lipiec ~Valdi5 9 2020-07-13 10:19
a szmata jak zwykle ,ale po wynikach wyborów to nawet dobrze tfu smieciu ~vrgsyfityle 1 2020-07-13 09:34
Piszę o tym od dłuższego czasu... ~Valdi5 6 2020-07-10 14:26
jaka zmienność ;o ~steph 2 2020-07-10 12:42
Król ~Ojjj 1 2020-07-09 17:34
Mazgaj kupuje akcje ~new 10 2020-07-09 16:34
Racja ~Oko 4 2020-07-09 14:56
Tu było kiedyś ponad 15 złotych ?! ~new 4 2020-07-08 13:51
Wzrost przychodów w segmencie jubilerskim ~Floryan 5 2020-07-07 09:34
BOŚ i przychody w drugim kwartale ~valdi5 6 2020-07-06 16:37
BOŚ się ośmiesza oloch 1 2020-07-03 14:02
Nowy, raczej dobry raport ~Miki 4 2020-07-02 14:24
Posłuchajcie uważnie. Dwa razy nie powiem: ~Valdi5 7 2020-07-02 13:48
Perelka za chwile widły ~Analityk 1 2020-07-02 12:06
Trzeba było brać a nie marudzić. ~Valdi5 3 2020-07-02 11:29
VRG trzymać ale ~Analityk 1 2020-07-02 11:04
opór na 2,30 ~zas 4 2020-07-01 17:54
zaraz czerwień na tym bagnie gotowi do zanurzenia?narra szwalnio osiedlo ~osiedlowaszwalnia 1 2020-07-01 16:22
[x]
VRG 0,39% 5,14 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.