Forum giełdowe spółki VRG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
to uczucie jak wiesz ze wybrałes do portfela najgorsze gówno z odziezówk ~vrgpreziozpis 1 2020-11-03 14:30
lpp ciągnie jak szalone a osiedlowa szwalnia zaraz pewnie w czerwieni tf ~vrgsyfityle 1 2020-11-03 13:36
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
SYF PODBITY ZA 1500ZŁ ZARAZ PEWNIE ZJAEDZIE NA RYJ MĘDA TORUŃSKA ~vrgztorunia 1 2020-11-03 09:17
Na taczki ~Las 1 2020-11-03 07:57
juz czas szyc maseczki pseudo kozaki z Toruńskiej paki nic innego nie po ~vrgtoruńskisyf 1 2020-11-02 16:34
"biznesmeny" z koziej .... ~ja 1 2020-11-02 16:17
ta spółka jest przeklęta ~ja 7 2020-11-02 11:34
milion akcji na K po 2 ~gruby 4 2020-11-01 16:13
najgorsze co mogło spotkać Polskę to te siermięgi tfu jak ja was wrrrrrr ~pisowskiełajno 1 2020-10-30 15:17
a najmądrzejszy mazgaj kupował po 2,40 ! po co przepłacał ? ~oko 2 2020-10-30 14:25
no pięknie sypiecie bankrutem ale nadal słabo dawać mi tu na widły to gó ~vrgtokał 1 2020-10-30 13:39
kiedy ogłoszenie upadłości i przejęcie przez toruńską gnide szwalni suta ~vrgztorunia 1 2020-10-30 13:04
bankrut ~aj 6 2020-10-30 09:56
VRG szmatławcu zdziadziały ~Desperat 6 2020-10-30 08:10
czemu lubawa rośnie ~oko 3 2020-10-26 20:59
To dzisiaj minus 2 czy 3 % ? ~Oko 1 2020-10-26 07:38
spółka najzwyklej w świecie padła giełdowo,nikt tego nie chce zero zaint ~vrgsyfityle 1 2020-10-22 14:19
już nawet nikomu się nie chce pisać o tym lumpie ~ja 1 2020-10-20 08:48
co się znowu dzieje na tej szmacie ? ~ojj 1 2020-10-19 10:27
dzień jak co dzień ~ja 1 2020-10-19 09:22
pytanie ~ja 5 2020-10-17 23:20
manipulacje ~cze 7 2020-10-16 17:31
Ciekawe czy Jaro zamknie swojego prezia za te wałki ewidentne na vrg ~vrgsyfityle 3 2020-10-16 09:47
lpp plus 4 śmieć jak zwykle tfu co za ścierwo,jak widać panowanie pisows ~vrgsyfityle 1 2020-10-16 09:31
brawo ~oko 1 2020-10-16 09:17
podwójny śmieć ! ~aj 1 2020-10-15 11:41
najgorszy śmieć na gpw ! ~ja 1 2020-10-15 11:16
nigdy tu nie będzie wzrostów pogódźcie sie z tym ja juz wywaliłem 50% st ~koniecmojejgiełdy 1 2020-10-14 17:01
jak zwykle minus ~aj 12 2020-10-14 13:36
próchnik 2 dziekuje wszystkim uwagę to by było na tyle ratowac kapitał ~koniecśmieciajestbl 3 2020-10-14 13:28
[x]
VRG 0,39% 5,14 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.