Forum giełdowe spółki VOOLT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nieodgadniona spółka ~Amator 1 2020-08-05 19:38
Dzisiaj + 14% jutro -10% ? ~Rafcio 5 2020-08-05 18:02
wysyp trolli, czyli jutro dalsze wzrosty... ~bic10 1 2020-08-05 17:04
Novavis zgrany - czas na Termo2power ~Romek 3 2020-08-05 15:52
novavis - do zbierania jak MLS ~indi 1 2020-08-05 09:30
Columbus, mlSystem, w górę a Novavis ~Oli 2 2020-08-05 09:16
Resort klimatu chce rozruszać rynek małych instalacji OZE!!! ~abcd 1 2020-08-04 22:53
Rozwój OZE ~Matiz 2 2020-08-04 21:33
columbus plus 3 novavis minus 10 ~egon 2 2020-08-04 21:00
Polska wchodzi w OZE - kopalnie będą zamykane ~Matiz 1 2020-08-04 20:33
COLUMBUS -NOVAVIS ~oze 14 2020-08-04 18:59
01 CYBATON-COLUMBUS-NOVAVIS-JAKIE CENY OBSTAWIACIE ~oze 50 2020-08-04 18:56
Wycena akcji ~Czerep 3 2020-08-04 17:49
król jest jeden. ~egon 5 2020-08-04 14:53
14 sierpnia walne Rubicon Partners ~Jacek 3 2020-08-03 22:13
Novavis Technicznie ~bolo 2 2020-08-03 21:25
sypacz ~qwe 5 2020-08-03 10:32
Rubicon przejmuje NVV ~WyroczniaZOmaha 19 2020-08-02 23:07
B2B, UE, = dofinansowanie lub jego brak. ~Davidr86 1 2020-07-31 22:25
POLTRONIC - dywidenda ~Matiz 3 2020-07-31 14:13
Chyba ktos potrzebuje kasy na szybko ~iwann25 1 2020-07-31 12:02
Znowu leci? ~XXX 1 2020-07-31 11:54
Najgorsza sesja w historii NewConnect ~Matiz 7 2020-07-31 05:48
tomala dygaj z 5 papierami... ~oldboy 5 2020-07-30 23:54
A Ameryczka rośnie ~Realista 4 2020-07-30 17:48
Ale mam ubaw po pachy z KOCMOŁUCHÓW Z BIEDASZYBÓW ~Matrix 4 2020-07-30 17:17
Jakim to trzeba być leszczem ,aby ~Matiz 6 2020-07-30 17:09
Pięknie zbierany papier ~Matiz 3 2020-07-30 16:07
Jutro otwarcie powyzej 20! ~Znawca 3 2020-07-30 11:16
Jakie są podstawy ~Antyspekulant 6 2020-07-30 08:53
[x]
VOOLT 2,89% 1,60 2026-06-22 14:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.