|
Nieodgadniona spółka
|
~Amator
|
1
|
2020-08-05 19:38
|
|
Dzisiaj + 14% jutro -10% ?
|
~Rafcio
|
5
|
2020-08-05 18:02
|
|
wysyp trolli, czyli jutro dalsze wzrosty...
|
~bic10
|
1
|
2020-08-05 17:04
|
|
Novavis zgrany - czas na Termo2power
|
~Romek
|
3
|
2020-08-05 15:52
|
|
novavis - do zbierania jak MLS
|
~indi
|
1
|
2020-08-05 09:30
|
|
Columbus, mlSystem, w górę a Novavis
|
~Oli
|
2
|
2020-08-05 09:16
|
|
Resort klimatu chce rozruszać rynek małych instalacji OZE!!!
|
~abcd
|
1
|
2020-08-04 22:53
|
|
Rozwój OZE
|
~Matiz
|
2
|
2020-08-04 21:33
|
|
columbus plus 3 novavis minus 10
|
~egon
|
2
|
2020-08-04 21:00
|
|
Polska wchodzi w OZE - kopalnie będą zamykane
|
~Matiz
|
1
|
2020-08-04 20:33
|
|
COLUMBUS -NOVAVIS
|
~oze
|
14
|
2020-08-04 18:59
|
|
01 CYBATON-COLUMBUS-NOVAVIS-JAKIE CENY OBSTAWIACIE
|
~oze
|
50
|
2020-08-04 18:56
|
|
Wycena akcji
|
~Czerep
|
3
|
2020-08-04 17:49
|
|
król jest jeden.
|
~egon
|
5
|
2020-08-04 14:53
|
|
14 sierpnia walne Rubicon Partners
|
~Jacek
|
3
|
2020-08-03 22:13
|
|
Novavis Technicznie
|
~bolo
|
2
|
2020-08-03 21:25
|
|
sypacz
|
~qwe
|
5
|
2020-08-03 10:32
|
|
Rubicon przejmuje NVV
|
~WyroczniaZOmaha
|
19
|
2020-08-02 23:07
|
|
B2B, UE, = dofinansowanie lub jego brak.
|
~Davidr86
|
1
|
2020-07-31 22:25
|
|
POLTRONIC - dywidenda
|
~Matiz
|
3
|
2020-07-31 14:13
|
|
Chyba ktos potrzebuje kasy na szybko
|
~iwann25
|
1
|
2020-07-31 12:02
|
|
Znowu leci?
|
~XXX
|
1
|
2020-07-31 11:54
|
|
Najgorsza sesja w historii NewConnect
|
~Matiz
|
7
|
2020-07-31 05:48
|
|
tomala dygaj z 5 papierami...
|
~oldboy
|
5
|
2020-07-30 23:54
|
|
A Ameryczka rośnie
|
~Realista
|
4
|
2020-07-30 17:48
|
|
Ale mam ubaw po pachy z KOCMOŁUCHÓW Z BIEDASZYBÓW
|
~Matrix
|
4
|
2020-07-30 17:17
|
|
Jakim to trzeba być leszczem ,aby
|
~Matiz
|
6
|
2020-07-30 17:09
|
|
Pięknie zbierany papier
|
~Matiz
|
3
|
2020-07-30 16:07
|
|
Jutro otwarcie powyzej 20!
|
~Znawca
|
3
|
2020-07-30 11:16
|
|
Jakie są podstawy
|
~Antyspekulant
|
6
|
2020-07-30 08:53
|