Trochę zarobiłem ale dziś wyszedłem przy max dziennym. Nie wiem czy słusznie. Ale wiem jedno : tu nie ma żadnych reguł. Kompletne kasyno. Ten kto steruje kursem robi z nami co chce. Potrzyma 3 dni na minus 20% by później w 10 minut zrobić plus 30. Tak tu po prostu jest. Zgadzacie się że mną czy też to ja mam jakies dziwne spostrzeżenia?