Forum giełdowe spółki VOOLT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
OBSERWUJĘ NOVAVIS OD DŁUŻSZEGO CZASU I STWIERDZAM ~oze 11 2020-08-10 11:25
przygotujcie pasy na jutro, wystrzeli na +20 ~bic10 7 2020-08-10 10:02
Dobra cena, trzeba zbierać póki czas...tu wystarczy iskra ~Student 7 2020-08-09 18:06
Sektor OZE - W tle Novavis ~Matiz 7 2020-08-08 17:26
Najważniejsze fakty z raportu ~Matiz 11 2020-08-08 09:05
Zielony wodor ~WaszMalvie 1 2020-08-07 19:33
Raport za lipiec - 07.08.2020 - Jest ! szalupka 7 2020-08-07 19:30
Novavis Raport miesięczny Wszystko co najważniejsze tutaj macie tekst ~eo 3 2020-08-07 18:50
Mamy raport za lipiec, w wielkim skrócie można go określić tak: ~Matrix 3 2020-08-07 18:01
Nie chce mi się czytać wody. To jaki jest przychód i zysk netto za 07? ~rycho 1 2020-08-07 17:57
Geoterm - rekordowy tydzień obrotów -dziś padł rekord a kurs 0% ~nowystary 1 2020-08-07 11:13
Spokojnie ~CoDy 2 2020-08-07 09:35
Wielki boom na fotowoltaikę na wiele lat ~Pol 2 2020-08-07 08:28
znowu columbus bije novavisa ~egon 3 2020-08-06 22:20
MAMY CELEBRYTE INWESTORA WSROD NAS. ~DavidR86 12 2020-08-06 22:17
Kolejna podwyżka cen prądu od 2021 ~Matiz 1 2020-08-06 20:32
Ktoś łyknął kurs od 16.9 do 18 za raz! ~owca 2 2020-08-06 17:23
Jak obstawiacie wyniki w raporcie? ~Ankieta 4 2020-08-06 16:50
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Raport za lipiec - 07.08.2020 szalupka 2 2020-08-06 13:54
ML System - ma antywirusowe przegrody szklane !!! darknews 4 2020-08-06 12:31
Leszcze zaraz po godz. 9 spanikowali rsds 1 2020-08-06 09:59
Już jutro raport miesięczny ,a 14 raport kwartalny ~Matiz 3 2020-08-06 09:51
MOCNE KUPUJ ~at 1 2020-08-06 09:23
UBRANI WYSTAP - JUTRO WYSYPYWANIE ~Tfchu 7 2020-08-06 09:03
nierozumiem ~sasas 4 2020-08-06 08:15
najsłabsza spółka OZE ~egon 11 2020-08-05 22:01
I odcieli was ~Matiz 18 2020-08-05 21:20
kurczaczek. co to się porobiło. odwołuje moje przykre słowa ~egon 3 2020-08-05 21:06
CAC PV Sp. z o.o. Grupa Novavis strona www ~eo 31 2020-08-05 20:29
Pewnie policzyli zyski przed raportem za II kw. ~Matrix 6 2020-08-05 19:44
[x]
VOOLT 2,89% 1,60 2026-06-22 14:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.